Podziękowania za życzenia

Znasz to cudowne, ciepłe uczucie, które ogarnia cię, gdy ktoś robi wszystko, aby cię rozpieścić, nakarmić, poczęstować, powitać, pobłogosławić, wesprzeć lub pomóc? Oczywiście, że tak. To uczucie to wdzięczność, a jest jeszcze lepsze, gdy je wyrażasz!

Kiedy więc ktoś przysyła Ci życzenia urodzinowe, chcesz mieć pewność, że dziękujesz mu z głębi serca. Nie zawsze łatwo jest znaleźć odpowiednie słowa, aby uzasadnić miłość, wsparcie i przywiązanie okazane przez tę osobę. Jednak słowa wdzięczności z pewnością pomogą odwzajemnić tę miłość! Dzięki poniższym podziękowaniom za życzenia urodzinowe łatwiej będzie Ci trafić w sedno!

Po otrzymaniu życzeń z okazji dnia narodzin wiesz, że będziesz musiał stworzyć list z podziękowaniami za życzenia. Jednak napisanie takiego listu może być dla wielu osób trudnością. Oto, jak to zrobić:

Wiadomości z podziękowaniami na urodziny

1. Jestem niezmiernie wdzięczna za tę niespodziankę. Nie wiedziałem, że zaplanowaliście tak wiele rzeczy na moje urodziny. Bardzo dziękuję.

2. Dziękuję, że zawsze pamiętacie o moich urodzinach i wysyłacie słodkie wiadomości.

3. Dziękuję Wam z całego serca za piękne życzenia. To dla mnie bardzo wiele znaczy.

4. Dziękuję za wspaniały prezent urodzinowy! Moje serce jest przepełnione szczęściem i pęka z radości.

5. Bóg jest wspaniały, że zesłał mi takiego anioła jak Ty. Dziękuję Ci za to, że zawsze przy mnie trwasz i za piękne życzenia urodzinowe.

6. Jesteś prawdziwym przyjacielem. Nawet gdy jesteś daleko, poświęcasz czas, by o mnie pamiętać. Bardzo za Tobą tęsknię, kochana.

7. Nigdy nie zapomniałeś pamiętać o moich urodzinach i wymyślałeś coś nowego, aby mnie zaskoczyć. Bardzo Ci dziękuję i kocham Cię.

8. Dziękuję za uczczenie moich urodzin swagiem. Sprawiliście, że mój dzień był udany.

9. Dziękuję Wam za życzenia urodzinowe i niekończące się wsparcie. Jesteś moim najdroższym kumplem i jestem szczęśliwy, że mam Cię w swoim życiu.

10. Jestem bardzo wdzięczna Panu, że dał mi takich wspaniałych przyjaciół jak wy. Zawsze, gdy czułam się słaba, byliście przy mnie i wywoływaliście uśmiech na mojej twarzy. Dziękuję za przesłanie pięknych życzeń urodzinowych.

11. Dziękuję, że w dniu moich urodzin obdarzyłaś mnie swoją miłością i dodałaś kolorów mojemu życiu. Jesteś prawdziwym aniołem w moim życiu.

12. To bardzo miłe, że późno w nocy przysłaliście mi te piękne życzenia urodzinowe. I nie zapomnijcie przyjść na przyjęcie, które organizuję jutro.

13. Jesteś klejnotem, moja droga. Twój prezent był wyjątkowy, taki jak Ty. Dziękuję, że sprawiłaś, że mój dzień był pełen blasku.

14. Bez Ciebie moje życie jest niekompletne. Dziękuję za życzenia i uroczą kartkę urodzinową.

15. Dziękuję Ci za ciepłe życzenia i za to, że sprawiłeś, że mój dzień stał się jaśniejszy. Cieszę się, że mam w swoim życiu kogoś takiego jak Ty.

16. Brakuje mi słów, aby podziękować Ci za Twój piękny prezent urodzinowy. Znaczysz dla mnie cały świat. Kocham Cię do księżyca i z powrotem.

17. Dziękuję za serdeczne życzenia urodzinowe i prezenty-niespodzianki. Jestem szczęśliwa, że mam Was w swoim życiu.

18. Dziękuję Wam za Waszą miłość w dniu moich urodzin. Jesteście prawdziwym darem od Boga.

19. Bardzo się cieszę, że pamiętaliście o moich urodzinach i dziękuję za serdeczne życzenia.

20. Dziękuję Wam za słodkie życzenia z okazji moich urodzin i za to, że jesteście dla mnie nieustającym filarem wsparcia. To wiele dla mnie znaczy.

Wiadomości urodzinowe dla rodziny i przyjaciół

21. Jestem przytłoczony Waszymi ciepłymi życzeniami i prezentem niespodzianką. Dzięki Wam wszystkim czuję się znowu jak dziecko. Dziękuję wszystkim.

22. Dziękuję Wam, drodzy koledzy, za wszystkie życzenia i wiadomości z okazji moich urodzin. Jestem bardzo dumny z tego, że jestem częścią tego kochającego się zespołu. Jesteście niesamowici.

23. Dziś wieczorem organizuję imprezę i korzystając z okazji, chciałbym zaprosić wszystkich do punktualnego stawienia się. Potraktujcie to jako moje osobiste zaproszenie i bądźcie gotowi dać czadu.

24. Twój prezent był tak piękny, jak Twoje życzenia urodzinowe. Dziękuję Ci bardzo za Twoją miłość i troskę.

25. Jestem błogosławiona, że otaczają mnie prawdziwi przyjaciele. Dziękuję za zaplanowanie mojego przyjęcia urodzinowego.

26. Kochana Mamo i Tato. Wasze życzenia urodzinowe roztopiły moje serce. Bez Was jestem nikim. Zawdzięczam Wam wszystko, co dobre w moim życiu. Kocham Was na zawsze.

27. Wśród wszystkich wiadomości urodzinowych, które otrzymałem, Twoje życzenia były szczególne. Jestem naprawdę wdzięczny, że mogę Cię mieć u swego boku.

28. Zaskoczyłeś mnie, wysyłając te piękne życzenia urodzinowe. Cieszę się, że pamiętałeś o moich urodzinach i poświęciłeś swój czas, aby złożyć mi życzenia.

29. Dziękuję, że złożyłeś mi życzenia z okazji urodzin. Jesteś wyjątkową przyjaciółką. Dziękuję za te słodkie słowa.

30. Wdzięczna za Wasze piękne życzenia urodzinowe. Jestem wzruszona Waszą miłością i troską i obiecuję, że będę przy Was na zawsze.

31. Każde urodziny zbliżają nas do siebie. Dziękuję wam za to, że przyczyniliście się do tego, że moje urodziny były niezapomniane.

32. Dziękuję wszystkim za wszystkie życzenia i wiadomości. Wasze miłe słowa sprawiły mi ogromną radość.

33. Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe. Wasze ciepłe pozdrowienia napełniły moje serce szczęściem i radością.

34. Dziękuję Ci, Tato, za Twoje słodkie życzenia urodzinowe. Wiele dla mnie znaczysz.

35. Cieszę się, że otrzymałem tak wiele życzeń urodzinowych i modlitw. Dziękuję wszystkim za miłość i troskę.

Wiadomości z podziękowaniami za życzenia urodzinowe na Facebooku

36. Dziękuję wszystkim za wszystkie ciepłe życzenia w wiadomościach, postach, statusach itp. Sprawiliście mi ogromną radość.

37. Dziękuję Wam wszystkim za poświęcenie swojego cennego czasu i złożenie mi życzeń urodzinowych. Czuję się błogosławiony!

38. Dziękuję Wam, Rodzino z Facebooka, że sprawiliście, że moje urodziny były niezapomniane, składając mi serdeczne życzenia. Jestem naprawdę wzruszony Waszą miłością i uczuciem.

39. Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe i za wszelkie wyrazy miłości i modlitwy.

40. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli mi życzenia urodzinowe na swojej ścianie. To wiele dla mnie znaczy.

41. To wyjątkowe uczucie widzieć, jak zbieracie się, by świętować moje urodziny. Dziękuję za gorące życzenia!

42. Dziękuję wszystkim, którzy od wczorajszego wieczora dzwonią do mnie z życzeniami z okazji urodzin i zasypują moją skrzynkę mailową serdecznymi życzeniami. Bardzo dziękuję.

43. Dziękuję za ogromną miłość i przywiązanie, którymi obdarzacie mnie od wczorajszego wieczoru. Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia i modlitwy.

44. Dziękuję wszystkim za uczynienie moich urodzin wyjątkowymi. Jesteście wspaniali.

45. Jestem głęboko wdzięczny i błogosławiony, że otrzymałem wszystkie wasze ciepłe życzenia urodzinowe i wiadomości. Dziękuję, że jesteście częścią mojej podróży.

46. Dziękuję Ci, bracie, za życzenia urodzinowe! To wiele dla mnie znaczy.

47. Dziękuję wszystkim za uwagę, miłość i serdeczne życzenia z okazji moich urodzin.

48. Dziękuję Wam wszystkim za niesamowitą miłość, wsparcie i życzenia z okazji moich urodzin. Jestem wdzięczna, że mam Was wszystkich w moim życiu.

49. Dziękuję wszystkim, którzy obdarowali moją oś czasu pięknymi życzeniami urodzinowymi. Proszę wybaczyć mi opóźnienie w odpowiadaniu na Wasze wiadomości.

50. Wszyscy sprawiliście, że moje urodziny były tak wyjątkowe. Dziękuję Wam bardzo za to, że byliście tak mili i troskliwi.

51. Czuję się błogosławiona, że mam tak wielu przyjaciół na Facebooku, którzy składają mi życzenia z okazji urodzin. Bardzo dziękuję.

52. Witam wszystkich. Wasze życzenia urodzinowe uczyniły mój dzień wyjątkowym. Jestem przytłoczony tyloma wiadomościami i postami! Dziękuję.

53. Dziękuję mojej rodzinie na Facebooku za życzenia z okazji urodzin! Dziękuję za całą waszą miłość i wsparcie.

54. Żaden drogi prezent nie może się równać z Twoimi pięknymi życzeniami urodzinowymi i wiadomościami. Jestem wzruszony tak wielką miłością i przywiązaniem. Dziękuję Wam wszystkim.

55. Nigdy nie spodziewałem się tylu wiadomości i postów w dniu moich urodzin. Bardzo Wam dziękuję za życzenia.

Wiadomości z podziękowaniami za życzenia urodzinowe przez tekst

56. Obudzenie się z życzeniami urodzinowymi sprawiło, że mój dzień stał się jaśniejszy. Bardzo Ci dziękuję.

57. Jestem wdzięczny, że mogę być częścią tej wspaniałej rodziny. Dziękuję wszystkim za piękne wiadomości urodzinowe.

58. Jestem wzruszony twoją wiadomością urodzinową, moja droga. Jesteś błogosławieństwem w moim życiu.

59. Dziękuję za przesłanie urodzinowe i zorganizowanie przyjęcia-niespodzianki. Doceniam wszystkie wysiłki włożone w organizację tego wspaniałego przyjęcia.

60. Szkoda, że nie możesz przyjść na przyjęcie urodzinowe. Niemniej jednak bardzo dziękuję za słodkie życzenia.

61. Bardzo dziękuję za miłe słowa z okazji moich urodzin. Nie mogę się doczekać, aby wkrótce bawić się z Wami wszystkimi!

62. Witam wszystkich! Chciałabym podziękować Wam wszystkim za ciepłe życzenia i dać znać, jakie to wspaniałe uczucie mieć Was wszystkich za przyjaciół.

63. Dziękuję za pamięć o moich urodzinach i piękne życzenia. Nie spóźnijcie się na wieczorne przyjęcie. Do zobaczenia!

64. Wasze miłe słowa wiele dla mnie znaczą. Dziękuję, że zawsze stoicie przy mnie. Kocham Was.

65. Nie spałeś do późna, by złożyć mi życzenia urodzinowe. Jestem szczęściarzem, że mam cię w swoim życiu.

66. Dziękuję Wam za życzenia z okazji mojego wielkiego dnia. To były niezapomniane urodziny dzięki takim przyjaciołom jak Wy.

67. Twoje życzenia urodzinowe sprawiają, że znów czuję się młody. Nie pytaj teraz o mój wiek. Wolałabym zachować to w tajemnicy!

68. Życzenia urodzinowe od Was są zawsze wyjątkowe. Dziękuję za Waszą nieustającą miłość i wsparcie.

69. Czuję się błogosławiona, że otrzymałam życzenia urodzinowe od tak wielu osób. Dziękuję Wam wszystkim za bezwarunkową miłość.

70. Przesyłam Ci miłość za życzenia urodzinowe. Twoje miłe słowa sprawiły, że mój dzień stał się jeszcze jaśniejszy.

71. Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe. Wszyscy jesteście dla mnie wyjątkowi.

72. Twój urodzinowy tekst był niespodzianką. Dziękuję, że pamiętasz o moim wyjątkowym dniu. Spotkajmy się wkrótce.

73. Dziękuję wszystkim za wszystkie życzenia urodzinowe złożone późną nocą. Zasypaliście moją skrzynkę pocztową taką ilością miłości.

74. Wasze wiadomości urodzinowe zrobiły mi dzień. Dziękuję za uświadomienie mi, że mam tak wielu ludzi, którzy mnie kochają.

75. Dziękuję za wszystkie wasze modlitwy i życzenia. Dziękuję za to, że czułam się wyjątkowa. Kocham Was wszystkich.

76. Jesteście dla mnie bardzo wyjątkowi. Dziękuję, że obchodzicie moje urodziny jak swoje własne.

77. Moje urodziny nie byłyby pełne, gdyby nie słodkie wiadomości od takich wspaniałych przyjaciół jak Wy.

78. Wasze piękne życzenia rozjaśniły mi dzień, a moje serce przepełnia radość. Nie potrafię wyrazić słowami, jak wiele to dla mnie znaczy.

79. Jestem niezmiernie wdzięczna za Twoją wiadomość urodzinową. Dziękuję, że byłeś częścią mojego wyjątkowego dnia.

80. Jestem absolutnie oszołomiony, że otrzymałem prezent urodzinowy. Dziękuję Ci bardzo za Twoją miłość i troskę.

81. Dziękuję, że poświęciliście swój cenny czas, aby uczcić moje urodziny. Kocham Cię.

Śmieszne wiadomości z podziękowaniami za życzenia urodzinowe

82. Wielkie podziękowania dla Facebooka za przypomnienie wam o moich urodzinach.

83. Dziękuję, że wczoraj wieczorem wycisnęliście ze mnie każdy grosz, a teraz jestem spłukany. Dziękuję za szaloną noc, chłopaki.

84. Wszystkim, którzy złożyli mi życzenia urodzinowe, z pewnością przyszedłbym do waszego domu po prezent urodzinowy, gdybyście zapomnieli złożyć mi życzenia.

85. Dziękuję Facebookowi za przypomnienie moim leniwym przyjaciołom o moich urodzinach! Dziękuję wam, chłopaki.

86. Rzadko macie okazję otrzymać ode mnie podziękowania. A więc dzisiaj jest tak. Dziękuję wam za wasze piękne życzenia.

87. Dziękujemy za życzenia urodzinowe. Przyjazne przypomnienie: Musisz natychmiast zapisać się na zajęcia z języka angielskiego.

88. Dziękuję, że przyszliście na imprezę i sprawiliście, że stałem się uboższy. Kocham Was wszystkich.

89. Dziękuję Ci kolego za znalezienie życzeń urodzinowych w Google i wklejenie ich tutaj. Dziękuję za Twój czas i wysiłek.

90. Dziękuję za piękne życzenia! Ale gdzie jest ten prezent?!

91. Dziękuję Wam za przybycie na przyjęcie. Wypełniliście moje serce radością, a moje konto bankowe pozostało puste.

92. Dziękuję wam, że daliście mi znać, że żyjecie! Życzenia urodzinowe były jednak słodkie.

93. Tym, którzy przysłali mi skopiowane życzenia urodzinowe, wysłałem właśnie kopię zeszłorocznego podziękowania.

94. Dziękuję wszystkim za piękne życzenia. Szczególne podziękowania kieruję do tych, które nie pochodzą z Facebooka.

95. Powinienem więc podziękować Tobie czy Facebookowi za to, że pamiętał o moich urodzinach?

96. Dziękuję za życzenia urodzinowe. Nawet przedszkolaki lepiej od Ciebie rozumieją gramatykę.

97. Podziękowałabym Ci z całego serca, gdybyś przysłał mi również prezent urodzinowy.

98. Dobrze. Dziękuję… A teraz proszę, przestań wysyłać mi głupie urodzinowe memy.

99. Dziękuję za wszystkie wspaniałe życzenia i wiadomości! Pragnę również ogłosić, że przyjmuję również prezenty i darowizny.

100. Dla wszystkich, którzy planują wpaść na imprezę – nie ma wstępu bez prezentów. Dziękuję.

101. Dziękuję za wysiłek włożony w kopiowanie i wklejanie życzeń urodzinowych z Google.

Większość ludzi odpowiada “dziękuję” za życzenia urodzinowe. Jest to bardzo nudna odpowiedź. Dlatego dziś przygotowaliśmy zbiór odpowiedzi, które możesz przekazać osobom składającym Ci życzenia urodzinowe. Te odpowiedzi na pewno sprawią, że poczują, że ich wysiłek został zauważony i doceniony.

Leave a Comment