Życzenia imieninowe

Urodziny to najlepszy dzień! Czy nie zgodzisz się z tym? Od urodzinowych rozmów telefonicznych po tort i świeczki, nic nie sprawia, że ktoś czuje się bardziej wyjątkowy niż otrzymanie odrobiny miłości i uwagi w dniu urodzin. Ale zamiast po prostu powiedzieć “Wszystkiego najlepszego!” w tym roku, oto niektóre z najlepszych życzenia imieninowe, piękne życzenia imieninowe i szczęśliwe wiadomości urodzinowe, które sprawią, że ukochana osoba poczuje się wyjątkowo.

Kiedy usiądziesz z pustą kartą urodzinową przed tobą, nie zdziw się, jeśli nie możesz się wydawać, aby umieścić pióro na papierze. Wielu z nas ma blokadę pisarską, gdy siadamy, by napisać życzenia imieninowe , zwłaszcza do ludzi, których kochamy najbardziej. Z pewnością solenizant wie, jak bardzo go kochasz i doceniasz, ale nie zaszkodzi przypomnieć mu o tym w jego dniu. Dołącz do życzeń urodzinowych piękne, spersonalizowane kartki urodzinowe, a może urodzinowe paczki pielęgnacyjne. Możesz nawet zebrać wszystkie swoje ulubione zdjęcia solenizanta w świąteczną fotoksiążkę lub kalendarz urodzinowy, aby przypomnieć o swojej miłości przez cały rok.

To zabawne, jak nigdy nie zdajesz sobie sprawy, ile warta jest twoja odrobina dodatkowego wysiłku, dopóki nie usłyszysz, jak osoba, która otrzymała twoją kartę, mówi ci, jaka to była niespodzianka i jak bardzo ją uszczęśliwiła. Więc nie pozwól, aby negatywne myśli o tym, że nie wiesz, co powiedzieć w kartce urodzinowej, kiedykolwiek stanęły na drodze do realizacji. Oto wskazówka: Twoja wiadomość nie musi być długa, wystarczy, że będzie szczera.

Zapoznaj się z pomysłami naszych ekspertów, które pomogą Ci rozsypać myślowe konfetti.

Mądre życzenia imieninowe

Mądre życzenia imieninowe

1. “Licz swoje życie uśmiechami, a nie łzami. Licz swój wiek przez przyjaciół, a nie lata. Wszystkiego najlepszego!”

2. “Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, aby spełniły się wszystkie Twoje urodzinowe życzenia i marzenia.”

3. “Życzenia dla Ciebie w dniu urodzin, o cokolwiek prosisz niechaj otrzymasz, czegokolwiek szukasz niechaj znajdziesz, czegokolwiek pragniesz niechaj się spełni w dniu Twoich urodzin i zawsze. Wszystkiego najlepszego!”

4. ” Czeka na Ciebie kolejny rok pełen przygód. Powitaj go świętując swoje urodziny z pompą i przepychem. Życząc Ci bardzo szczęśliwych i pełnych zabawy urodzin!”

5. “Niech w tym dniu powróci do Ciebie radość, którą roztaczałeś w przeszłości. Życząc Ci bardzo szczęśliwych urodzin!”

6. “Wszystkiego najlepszego! Twoje życie właśnie nabiera prędkości i wystrzeliwuje w stratosferę. Zapnij pasy i pamiętaj, aby cieszyć się podróżą. Wszystkiego najlepszego!”

7. “W dniu urodzin życzę Ci dużo szczęścia i miłości. Niech wszystkie Twoje marzenia zamienią się w rzeczywistość i niech Pani Szczęście odwiedzi dziś Twój dom. Wszystkiego najlepszego dla jednej z najsłodszych osób, jakie kiedykolwiek znałam.”

8. “Obyście zostali obdarowani największymi radościami życia i niekończącą się błogością. W końcu sam jesteś darem dla ziemi, więc zasługujesz na to, co najlepsze. Wszystkiego najlepszego.”

9. “Nie licz świec… zobacz światła, które one dają. Nie licz lat, lecz życie, które przeżywasz”. Życząc Ci wspaniałego czasu, który przed Tobą. Wszystkiego najlepszego.”

10.”Zapomnij o przeszłości; patrz w przyszłość, bo najlepsze rzeczy są jeszcze przed nami”.

11.”Urodziny to nowy początek, świeży początek i czas na realizację nowych przedsięwzięć z nowymi celami. Idź naprzód z pewnością siebie i odwagą. Jesteś bardzo wyjątkową osobą. Niech dzisiejszy dzień i wszystkie Twoje dni będą niesamowite! “

12.”Twoje urodziny to pierwszy dzień kolejnej 365-dniowej podróży. Bądź błyszczącą nitką w pięknym gobelinie świata, aby ten rok był najlepszy w historii. Ciesz się jazdą.”

13.”Bądź szczęśliwy! Dziś jest dzień, w którym zostałeś sprowadzony na ten świat, aby być błogosławieństwem i inspiracją dla ludzi wokół Ciebie! Jesteś wspaniałą osobą! Niech będzie Ci dane więcej urodzin, abyś mógł spełnić wszystkie swoje marzenia! “

Życzenia urodzinowe dla mężczyzny

Życzenia urodzinowe dla mężczyzny

14.”Mam nadzieję, że twoje urodziny są takie jak ty… totalnie zajebiste”.

15.”Życząc Ci urodzin, które są tak samo wspaniałe jak Ty!”

16.”Każdy ma urodziny. Ty po prostu nosisz swoje lepiej niż większość!”

17.”Urodziłeś się, a świat stał się lepszym miejscem”.

18.”Nie jesteś starszy – jesteś po prostu bardziej dystyngowany”.

19.”Jestem błogosławiony, że mam takiego kumpla jak ty. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, drogi przyjacielu. Niech twój wyjątkowy dzień będzie naładowany szczęściem i miłością. “

20.”Dziś jest Twój dzień, przeżyj go tak, jakbyś był królem świata i nie przejmuj się tym, co mówią inni, ten dzień jest tylko dla Ciebie! Wszystkiego najlepszego.”

21.”Najlepsze życzenia z okazji urodzin! Obyś dziś bawił się maksymalnie dobrze, a jutro miał minimalnego kaca! “

22.”Tak jak dobre wino, wydajesz się być coraz lepszy z wiekiem. Wszystkiego najlepszego, przystojniaku!”

23.”Hej, solenizancie! Wysyłam Ci te ironiczne życzenia urodzinowe, bo wiem, że jesteś o wiele za fajny na zwykłe ludzkie sentymenty.”

24.”Wysyłając trochę miłości do najbardziej uroczego mężczyzny w moim życiu. Zawsze wydobywasz ze mnie to, co najlepsze. Nie wiem jak to robisz, ale kocham Cię za to. Wszystkiego najlepszego.”

25.”Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego faceta! Robisz tak wiele dla innych. Mam nadzieję, że w swoim wielkim dniu będziesz mógł poświęcić trochę czasu dla siebie. Zasługujesz na to tak samo jak każdy, a nawet bardziej niż większość”.

Życzenia urodzinowe dla księdza

Życzenia urodzinowe dla księdza

26.Dziękujemy Bogu za to, że dał ci wiedzę i mądrość zrozumienia. Pańskie kazania są tak wzruszające i zainspirowały wielu z nas w kościele, aby zawsze starać się usilnie wypełniać wolę Bożą, bez względu na to, jak mało się robi. Panie, z okazji Twoich [wstaw rok] urodzin, życzymy Ci zdrowia, szczęścia i wielu pięknych rzeczy na tym świecie i w zaświatach.

27.Dziękuję ci za twoją troskę o nasze życie duchowe. Jesteś przykładnym i wizjonerskim przywódcą kościoła, który poświęcił swoje życie na zakładanie kościołów na całym świecie i zdobywanie kolejnych dusz do Królestwa Bożego. Twoje przesłania są zawsze poparte dobrymi cytatami z Biblii, są jasne i zrozumiałe dla zgromadzenia. Gdy będziecie świętować swój wyjątkowy dzień, niech Pan obdarzy was jeszcze większą łaską i błogosławieństwem!

28.Gdy osiągniecie wiek [wstaw wiek], niech Bóg nadal powiększa waszą wiedzę i mądrość. I niech obdarzy cię dobrym zdrowiem i siłą, abyś do ostatniego tchnienia mógł przekazywać ludziom Jego słowa. Życzymy niezapomnianych urodzin!

29.Modlimy się, aby dobry Bóg nadal dawał wam zwycięstwo nad waszymi wrogami. Nigdy nie uda im się odnieść sukcesu w ich spisku, aby zwabić Cię ze ścieżki życia, którą wybrałaś. A cała kongregacja będzie nadal podążać za światłem, które nam pokazałaś i w które sprawiłaś, że uwierzyliśmy. Jesteś błogosławieństwem nie tylko dla nas, ale i dla przyszłych pokoleń. Życzymy Ci wspaniałych urodzin!

30.Niech błogosławieństwo Pana nadal będzie z Tobą i Twoją rodziną, a Jego słowa niech nadal prowadzą Cię od siły do siły. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i jeszcze wielu urodzin w przyszłości.

31.Wasze przesłania poruszyły miliony istnień ludzkich i przeniknęły do każdego zakamarka miasta. Modlimy się, aby Bóg nadal był twoim przewodnikiem. Niech On da ci siłę, abyś zdobywał więcej dusz do Jego Królestwa. Wszystkiego najlepszego!

32.W dniu dzisiejszym, kiedy obchodzisz urodziny [wstaw wiek], niech Boże błogosławieństwo, chwała i łaska spłyną na ciebie i twoją rodzinę. Wszystkiego najlepszego dla mojego przyjaciela, trenera życia i pastora!

33.Dziękuję, że dałeś nam znać, że zawsze jest czas, by czynić dobrze na tym świecie i cieszyć się życiem w zaświatach. Niektórzy z nas są starzy i myśleliśmy, że nigdy nie będziemy mogli być wśród sprawiedliwych, ale dzięki twoim słowom uwierzyliśmy, że nigdy nie jest za późno, aby się nawrócić i zacząć żyć dobrym życiem. Teraz, gdy przyjęliśmy światło Boże do naszego życia, możemy śmiało powiedzieć, że dziś znów żyjemy sprawiedliwie i szczęśliwie. Dzisiaj dołączamy się do życzeń, aby życzyć Ci dobrego zdrowia i kolejnych lat sukcesów w świętowaniu. Wszystkiego najlepszego!

34.Z okazji Twoich urodzin życzę Ci wielu kolejnych szczęśliwych powrotów z tego dnia. Niech Boża miłość i pokój będą zawsze z Tobą.

35.Szczerze powierzyłem moją drogę Panu. Dziękuję ci za to, że pozwoliłeś, by wola Boża weszła do mojego życia. Twoje inspirujące przesłania czynią cuda w moim życiu. Teraz mogę znowu żyć życiem bez strachu, ponieważ wiem, że nie ma nikogo poza Bogiem, który jest w stanie uczynić wszystko. Wszystkiego najlepszego!

śmieszne życzenia imieninowe

śmieszne życzenia imieninowe

36.Zawsze ograniczam swój budżet na zakup prezentów urodzinowych w zależności od tego, co dana osoba dała mi w prezencie w dniu moich urodzin. Ciesz się swoim prezentem z niczego!

37.Wszystkiego najlepszego dla jednej z niewielu osób, których urodziny pamiętam bez przypomnienia na Facebooku.

38.Zapomnij o przeszłości, nie możesz jej zmienić. Zapomnij o przyszłości, nie możesz jej przewidzieć. Zapomnij o prezencie, nie dostałeś go.

39.Niech Twoja ściana na Facebooku będzie wypełniona życzeniami urodzinowymi od ludzi, których nigdy nie spotkałeś, nie widziałeś od lat, lub których szczerze nie obchodzisz.

40. W dniu urodzin nie zapomnij wyznaczyć sobie celów, które są niebotycznie wysokie i spędzić resztę roku żałośnie próbując zbudować rakietę, aby się tam dostać.

41. Jesteś naprawdę trudną osobą do zakupów … więc nie mam nic dla Ciebie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

42.Wszystkiego najlepszego dla jedynej osoby, którą uratowałabym w razie apokalipsy zombie.

43.Gdybyś był Jezusem, dziś byłoby Boże Narodzenie!

44. Inteligentny, przystojny i zabawny. Ale dość już o mnie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

45.Jest naukowo udowodnione, że ludzie, którzy mają więcej urodzin, żyją dłużej.

46. Racja, upijmy Cię tak, że w końcu uwierzysz, że to moje urodziny i będziesz mi kupował drinki przez całą noc 😉

47.Wszystkiego najlepszego! Dasz wiarę, że kiedyś myśleliśmy, że ludzie w naszym wieku są dorośli i mają swoje życie poukładane?

48. Gratulacje z okazji stania się nieco starszym!

49.Dobra robota – żyjesz jeszcze kilka lat!

Wzruszające życzenia imieninowe

Wzruszające życzenia imieninowe

50.Niech ten dzień przyniesie niezliczone szczęście i niekończącą się radość i żyj w spokoju i pogodzie ducha. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

51.Niech Twój Wielki Dzień będzie pełen pięknych chwil, niech Twój rok będzie pełen szczęścia i niesamowitych odkryć, niech Twoje życie będzie wyjątkowe, tak jak Ty!

52.Chcę, żebyś cieszył się tym dniem, bo to Twój wyjątkowy dzień. Chcę, żebyś pamiętał, że zawsze będę tu dla Ciebie; żeby Cię uwielbiać, żeby się Tobą opiekować. Nie znudzi mi się kochać Cię. Wszystkiego najlepszego, kochana!

53.Niech Twoje urodziny będą tak wyjątkowe, jak Ty jesteś wyjątkowy dla mnie pod każdym względem!

54.Wszystkiego najlepszego dla najpiękniejszej osoby, jaką znam! Niech Twój wyjątkowy dzień przyniesie Ci wiele radosnych chwil.

55.Mam tylko jedno specjalne życzenie dla Ciebie. Mam nadzieję, że będziesz miał szansę zobaczyć siebie takim, jakim ja Cię widzę, abyś zdał sobie sprawę z tego, jaki jesteś niesamowity. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, moja kochana!

56.Ponieważ dziś jest wyjątkowy dzień, nie wystarczyłoby zwykłe wysłanie życzeń urodzinowych. Więc przesyłam Ci dzień, w którym spełnią się wszystkie Twoje marzenia i rok, który znaczy dla Ciebie najwięcej!

57.Przyjdź do mnie, a ja otulę Cię ciepłem miłości i sprawię, że poczujesz się kochana. Wszystkiego najlepszego, kochanie, jesteś moim światem.

58.Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla najważniejszej osoby w moim życiu. Jesteś w pełni wyryta w mojej duszy i sercu.

59.Wszystkiego najlepszego dla mojej ulubionej osoby na tej planecie! Ciesz się swoim dniem w pełni. Naprawdę na to zasługujesz!

60.Niech Twój wyjątkowy dzień będzie fantastyczny, cudowny i niezapomniany. tak jak Ty!

61.Siła, którą w sobie nosisz, dotyka również mojej duszy, więc w tym szczególnym dniu życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin.

62.Sprawiasz, że moje życie jest kompletne i czuję Cię w moim sercu każdego dnia. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w tym szczególnym dniu. Miłego świętowania urodzin!

63.Twoje urodziny są tak wyjątkowe! To idealny moment, aby powiedzieć Ci, jak bardzo jestem szczęśliwa, że mam Cię za przyjaciółkę!

64.Tak się cieszę, że mam tak wspaniałą osobę w moim życiu! Dziękuję Ci za to, że zawsze jesteś przy mnie. Niech Twój wyjątkowy dzień przyniesie Ci ogromną radość i prawdziwe szczęście!

65.Wszystkiego najlepszego dla wyjątkowej osoby, która znaczy dla mnie tak wiele różnych rzeczy! Życzę Ci, aby nadchodzący rok był pełen blasku!

66.Dziś obudziłam się z bijącym sercem i z uśmiechem, który nie znika, bo przypomniałam sobie, że to urodziny pięknej osoby. Wszystkiego najlepszego, kochana!

67.Dziś jest piękny i wyjątkowy dzień. Ten dzień jest tak niezwykły jak Ty, moja słodka miłości. Wszystkiego najlepszego!

68.Czasami słowa nie są w stanie wyrazić moich wewnętrznych uczuć, a wtedy Ty po prostu przychodzisz do mojego umysłu i pojawia się przepływ rytmicznych alfabetów w odpowiedniej formie. To jest prawdziwa miłość, więc życzę Ci, moja Inspiracjo, cudownych i inspirujących urodzin.

69.Niech Twoje urodziny będą tak wyjątkowe, jak Ty jesteś wyjątkowy dla mnie pod każdym względem!

70.Wszystkiego najlepszego, zdrowych i szczęśliwych urodzin oraz wielu kolejnych. Wszystkiego najlepszego!

71.Zawsze miło jest złożyć życzenia z okazji urodzin komuś tak słodkiemu.

72.Gdybym mogła przelać moje serce na papier i atrament dla Ciebie, zrobiłabym to. Nie dlatego, że jestem szalona, ale żeby pokazać Ci jak bardzo Cię kocham. Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

73.Wszystkiego najlepszego dla najwspanialszej, niesamowitej, pięknej, oburzająco zabawnej, odważnej i wspaniałej przyjaciółki, jaką jesteś… Życzę Ci wspaniałych urodzin.

Krótkie życzenia imieninowe

Krótkie życzenia imieninowe

74.”Mam nadzieję, że wszystkie twoje życzenia urodzinowe się spełnią!”

75.”To Twój wyjątkowy dzień – wyjdź na zewnątrz i świętuj!”.

76.”Życzę Ci dzisiaj największego kawałka szczęścia”.

77.”Mam nadzieję, że wasza uroczystość dostarczy wam wielu szczęśliwych wspomnień!”

78.”Nasz wiek to tylko liczba lat, przez które świat się nami cieszy!”.

79.”Ciesz się swoim wyjątkowym dniem.”

80.”Życzę najlepszych urodzin w życiu!”

81.”Gdziekolwiek zaprowadzi cię nadchodzący rok, mam nadzieję, że będzie szczęśliwy”.

82.”Dzień jest cały Twój – baw się dobrze!”

83.”Wszystkiego najlepszego dla mojego jeźdźca lub śmierci. Kocham Was serdecznie!”

84.”Myśląc o Tobie w dniu Twoich urodzin i życząc Ci wszystkiego, co szczęśliwe”.

85.”Najlepsze życzenia z okazji urodzin – obyś miał ich jeszcze wiele, wiele”.

86.”Zdrówko dla Ciebie na kolejną podróż dookoła słońca!”

87.”Dzisiaj chodzi o ciebie. Nie mogę się doczekać, by świętować cię przez cały dzień!”.

88.”Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Oto do więcej życia, miłości i przygód z tobą, aby przyjść!”

Chrześcijańskie życzenia imieninowe

Chrześcijańskie życzenia imieninowe

89.Cudem jesteś TY! Wszystkiego najlepszego dla kogoś, kogo napędza wiara i miłość Chrystusa w tym dniu i codziennie

90.Twoja dusza jest dla mnie cenna i życzę Ci wszelkiego błogosławieństwa w dniu Twoich urodzin.

91.Dziękuję Jezusowi za sprowadzenie Cię na ten wspaniały świat!

92.Miłość Boża przychodzi we wszystkich rodzajach opakowań, dużych, małych i takich, w których jesteś.

93.Codziennie jestem świadkiem Bożej miłości w tym, że pozwolił mi Cię poznać. Błogosławieństwa w dniu Twoich urodzin.

94.W dniu twoich urodzin pamiętaj, że zostałeś cudownie stworzony przez Boga i raduj się Jego miłością.

95.Jesteś tak błogosławiona, że możesz być sobą i dzielić się niesamowitą miłością Jezusa w dniu swoich urodzin!

96.Niech Bóg błogosławi ten dzień z większą miłością niż twoje serce może pomieścić.

97.”W dniu twoich urodzin niech twoje serce skacze z radości, a Boga chwal pieśnią!” -Psalm 28:7

98.Bóg jest dobry! Dał ci kolejny rok, abyś Go chwalił. Cała Jego miłość i łaska na ciebie.

99.Wszystkiego Bożego błogosławieństwa w dniu Twoich urodzin. Niech będą one wspaniałe.

100.Tak się cieszę, że będę mogła zobaczyć, jak Boża ścieżka ukształtuje Twoje życie w nadchodzącym roku – wszystkiego najlepszego!

101.W dniu twoich urodzin poświęć czas, aby uczcić dar życia, który Bóg ci dał.

102.Niech łaska Jezusa będzie z wami w tym dniu i na zawsze!

103.W dniu Twoich urodzin chcę, abyś wiedziała, że Twoja wiara i dobroć są dla mnie inspiracją każdego dnia.

104.Najwspanialszym darem dzisiaj jesteś ty. Błogosławieństwa niech będą nad Tobą i niech wiara prowadzi Twoje serce przez cały rok.

105.Niech dzisiejszy dzień będzie świętowaniem Twojego życia w Chrystusie i wiernej służby Bogu.

106.Mam nadzieję, że twoje urodziny są jednym z błogosławieństw, radości, pokoju i miłości, która zaspokaja duszę.

107.Zaufaj Bożej obietnicy na kolejny rok dobrobytu i radości, a na pewno przyjdzie on do Ciebie

108.Obyście byli wiecznie błogosławieni i aby wasza wiara umacniała się w nadchodzących latach.

109.Chwalcie go, śpiewajcie i radujcie się w Panu w dniu waszych urodzin

110.Kolejny rok starszy to także kolejny rok uczenia się modlitwy, miłości i odczuwania Bożej łaski. Za wiele więcej!

111.Błogosławieństwa dla Ciebie i niech poczujesz obecność Pana, gdy my wszyscy świętujemy Cię w tym dniu!

112.Jesteście dla nas prawdziwym darem od Boga. Ciesz się każdą chwilą tego wyjątkowego dnia! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

113.Pan cię błogosławi, zachowuje i przynosi ci pokój w dniu twoich urodzin

114.Oto jak dobrze i jak przyjemnie jest przeżyć kolejny rok w sprawiedliwości.

115.Modlitwa za Ciebie w dniu Twoich urodzin: Niech Bóg Ci błogosławi i obdarzy Cię długim życiem, pomyślnością i szczęściem przez wszystkie Twoje dni!

Życzenia imieninowe dla siostry

Życzenia imieninowe dla siostry

116.”Przez lata mogłyśmy mieć nieporozumienia i drobne sprzeczki, ale tak właśnie postępują siostry. Miałyśmy też głębokie dyskusje i pełne miłości chwile. Cieszę się, że mam tak wspaniałą siostrę, dzięki której moje życie jest prawdziwe i nigdy nie jest nudne.”

117.”Moja droga siostro, mam nadzieję, że masz wspaniałe urodziny, i że nadchodzący rok jest pełen radości, ekscytacji i przygód!”.

118.”Siostro, dzieliliśmy tak wiele śmiechu i myśli, a także podnosiliśmy się nawzajem, kiedy byliśmy zdołowani. Wierzę, że jeszcze wiele słodkich wspomnień przed nami. Życzę Ci wspaniałych urodzin.”

119.”W kalejdoskopie mojego życia, tworzysz najpiękniejsze wzory wypełnione żywymi kolorami. Wszystkiego najlepszego, siostrzyczko.”

120.”Wszystkiego najlepszego! Moje dzieciństwo byłoby takie nudne bez Ciebie, z którym mogłabym je dzielić. Dzięki za wszystkie niesamowite przygody, w których braliśmy udział i nie mogę się doczekać wielu kolejnych zabawnych chwil, które nadejdą… zaczynając od świętowania Twoich urodzin!”.

121.”Moje wspomnienia z dzieciństwa są pełne śmiechu i zabawy dzięki Tobie, moja droga starsza siostro! Nie mogę uwierzyć, że starzejemy się i te czasy wydają się być jak wieki temu. Oto Twoja świetlana przyszłość – niech mieni się radością i zachwytem!”

122.”Dzieliliśmy tak wiele magicznych chwil w naszym życiu. Śmialiśmy się i płakaliśmy razem i sprawialiśmy, że uśmiechy z marszczyły się. Życząc Ci szczęśliwych urodzin.”

123.”Jesteś naprawdę zaradną kobietą, siostrzyczko. Wiem to, bo pamiętam te wszystkie razy, kiedy udało ci się wybrnąć z kłopotów, kiedy byłyśmy dziećmi. Wiem też, że ta cecha zaprowadzi cię daleko w życiu. Wszystkiego najlepszego, siostro!”

124.”Wszystkiego najlepszego, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, siostro. Wierzę, że ten rok przyniesie wspaniałe rzeczy w Twoim życiu. Kocham cię.”

125. “Jestem bardzo wdzięczna, że mam taką siostrę jak Ty, z którą mogę dzielić życiowe wzloty i upadki. Dzięki za to, że zawsze jesteś przy mnie i sprawiasz, że każdy dzień jest tak bardzo zabawny! Mam nadzieję, że masz bardzo szczęśliwe urodziny!”

126.”Wiem, że przeszłaś przez tak wiele ciężkich chwil, ale nigdy się nie poddałaś. Jesteś moją idolką i najsilniejszą kobietą na tym świecie. Masz takie pozytywne podejście do życia. Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.”

127.”Jesteś powodem, dla którego moje dni dzieciństwa były tak kolorowe. Dziękuję Ci za te wszystkie wspaniałe wspomnienia. Wszystkiego najlepszego, siostrzyczko.”

128.”Urodzinowy buziak dla mojej niesamowitej sis! Jestem pewna, że w swoim wielkim dniu znajdziesz zabawę i przygodę, tak jak każdego dnia!”

129.”Moja szalona, kochająca, troskliwa i zabawna siostra, życie bez ciebie byłoby paskudnym twisterem. Wszystkiego najlepszego.”

130.”Najszczęśliwsze urodziny dla najfajniejszej siostry na świecie. Dzięki za to, że zawsze możesz mi towarzyszyć i być przy mnie, kiedy cię potrzebuję.”

131.”Nie wyobrażam sobie być w tej podróży przez życie bez tak fajnej siostry jak Ty. Dziękuję Ci za wszystko. Wszystkiego najlepszego!”

132.”Dla mojej siostry w dniu twoich urodzin: Niech Twój wyjątkowy dzień będzie w każdym calu tak magiczny i wspaniały jak Ty”.

133.”Wszystkiego najlepszego dla mojej niesamowitej siostry! Jestem taka dumna ze wszystkiego, co osiągnęłaś. Dziękuję, że jesteś takim wspaniałym przykładem”.

134.”Wszystkiego najlepszego, siostro! Dorastanie z tobą było największą przygodą w moim życiu. Tak bardzo cię kocham.”

Życzenia imieninowe dla mamy

Życzenia imieninowe dla mamy

135.”Wszystkiego najlepszego, z serdecznymi podziękowaniami i mnóstwem miłości, dla mojej mądrej, wspaniałej, jedynej w swoim rodzaju Mamy”.

136.”Jesteś najlepsza, mamo. Kocham cię.”

137.”Życzenia pięknego dnia dla mojej pięknej mamy”.

138.”Im więcej czasu mija, tym bardziej jestem wdzięczna, że mam cię za matkę”.

139.”Mam nadzieję, że twoje urodziny przynoszą trochę czasu na relaks i pamiętaj, jak bardzo jesteś kochany przez rodzinę, przyjaciół i społeczność”.

140.”Nie mówię tego wystarczająco często, ale to zawsze prawda: kocham cię i czuję się tak szczęśliwa, że mogę nazywać cię moją mamą”.

141.”Za wszystkie dni, które uczyniłeś szczęśliwymi dla naszej rodziny… za wszystkie sposoby, dzięki którym się uśmiechamy… wszystkiego najlepszego z mnóstwem miłości”.

142.”Mamo, w dniu Twoich urodzin, świętując Twoją siłę, pasję do życia i pełen miłości sposób, w jaki wprowadzasz zmiany w świat”.

143.”Chciałabym być tam, aby świętować z tobą, mamo. Baw się dobrze! Tęsknię za tobą!”

144.”Wszystkiego najlepszego od Twojego ulubieńca! (Pewnie nawet nie muszę się po tym podpisywać swoim imieniem, prawda?)”

145.”Mami, wszystkiego najlepszego dla ciebie, aniele wszystkich naszych serc.”

146.”Z miłością od osoby, która jest powodem większości twoich siwych włosów.”

147.”Wszystkiego najlepszego, mamo. Mam nadzieję, że wszystko w dzisiejszym dniu przypomina ci, jak bardzo jesteś kochana i ceniona”.

148.Mamá, que tengas un día tan hermoso como tú, y que este nuevo año esté lleno de mucho amor, alegría y bendiciones. ¡Feliz Cumpleaños!

Życzenia imieninowe dla siostry zakonnej

149.Wszystkiego najlepszego, najdroższa siostro. Niech Pan cię strzeże, czuwa nad tobą i uświęca cię do końca, abyś pozostała wierna swojemu powołaniu. Życzę błogosławionego nowego roku.

150.Wszystkiego najlepszego, ukochana siostro. W tym nowym roku modlę się, aby Pan obdarzył Cię pokojem jak rzeka, podtrzymał Cię i przyniósł radość i szczęście do Twojego serca.

151.Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, droga siostro. Niech Pan będzie z Tobą i niech Jego aniołowie mają nad Tobą pieczę. Niech On chroni twoje serce przed niegodnymi myślami.

152.Niech Pan cię błogosławi i będzie z tobą. Niech będzie dla ciebie łaskawy, ponieważ poświęciłeś swoje życie wyłącznie Jego służbie. Niech On zachowa cię godną powołania, gdy każdego dnia będziesz wykonywać Jego wolę. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, siostro.

153.Pan będzie zachować swoje serce czyste, miłość nierozcieńczony i oddanie, niezachwiany. Niech twoje zmagania otrzymują Jego boski dotyk, a twoje pytania spotykają się z satysfakcjonującymi odpowiedziami. Wszystkiego najlepszego, najdroższa siostro. Niech Bóg cię błogosławi.

154.Niech chwalebne światło Boże oświetla waszą drogę. Niech Pan sprawi, by Twoje życie pełne miłości i poświęcenia było wielkim świadectwem. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, siostro.

155.Święta Maryjo, Matko Boża, módl się dzisiaj za swoją cenną córkę, która obchodzi swoje urodziny. Obyś żyła długo, w zdrowiu i sile, poświęcając się służbie Bożej. Wszystkiego najlepszego, ukochana siostro.

156.Niech Bóg trzyma Cię w swoich dłoniach i chroni przed wszelkim złem i światowymi pokusami. Niech znajdziesz pokój i spełnienie w tym nowym sezonie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Wniosek


Te życzenia imieninowe to świetne miejsce na początek, ale nie myśl, że musisz trzymać się tylko tego, co jest tu napisane. Spersonalizuj sentyment w swojej kartce urodzinowej jeszcze bardziej, dodając jakiś żart lub specjalny moment między Tobą a solenizantem lub solenizantką. Wysyłanie serdecznych, kreatywnych życzenia imieninowe z właściwymi intencjami może sprawić, że czyjś wielki dzień się zmieni. Spraw, aby poczuli się wyjątkowo z prostymi życzeniami urodzinowymi od Ciebie. Ponadto, zanim pójdziesz, nie czuj się ograniczony do używania tych cytatów urodzinowych na kartkach. Możesz wydrukować je na elementach dekoracyjnych i powiesić na imprezie, użyć na zaproszeniach urodzinowych lub jakkolwiek chcesz. Możesz je nawet wykorzystać jako inspirację do stworzenia rekwizytów do foto-budki. Organizujesz imprezę? Spraw, aby była niezapomniana dzięki spersonalizowanym banerom, ramkom do selfie i tablicom na podwórku. Przygotuj się na świętowanie!

Leave a Comment