życzenia na czwartek

Niezależnie od tego, czy jest to czwartek rano, czwartek po południu, czy czwartek wieczorem, jeśli szukasz najlepszych życzeń na czwartek dla swojej ukochanej osoby, ta strona przyniosła Ci najlepszy rodzaj życzeń na czwartek. Szczęśliwego czwartkowego poranka, dnia miłosierdzia, radości i przyjemności z kwiatów.

Stworzyliśmy tę kompilację zawierającą wiele życzeń na dzień dobry, szczęśliwego czwartku, specjalnie dla Ciebie! A więc dziękujmy Bogu, że jest czwartek! Chwileczkę, czy ja właśnie powiedziałem czwartek? O tak, chyba tak. Dla niektórych z nas jest to po prostu kolejny piękny poranek, który jest w porządku. Dla innych jest to dzień, na który zawsze czekamy z niecierpliwością. A więc oto zestawienie najlepszych życzeń na czwartek.

Podnoszące na duchu życzenia “Szczęśliwego czwartku

Podnoszące na duchu życzenia "Szczęśliwego czwartku

1. Nowy dzień oznacza również nowy początek. Zapomnij o przeszłości i zacznij od nowa. Wszystkiego najlepszego w czwartek.

2. Nowy dzień! Bądź wystarczająco otwarty, by dostrzec możliwości. Bądź na tyle mądry, by być wdzięcznym. Bądź na tyle odważny, aby być szczęśliwym! Szczęśliwego czwartku!

3. Czwartek to znak, że przetrwałeś już tydzień i prawie nadszedł weekend. Zachowaj spokój i przejdź przez niego gładko.

4. Zawsze znajduj czas na rzeczy, które sprawiają, że czujesz się szczęśliwy, że żyjesz. Wesołego czwartku.

5. Ponieważ znów jest czwartek, przejdźcie do powitania pracy i rozpocznijcie przygotowania do weekendu. Życzę Wam miłego dnia.

6. Ponieważ słońce świeci jasno, mam nadzieję, że Wasz dzień jest pełen pozytywnych i radosnych myśli. Życzę Wam ciepłego czwartku.

7. Ciesz się ze wszystkiego, co masz, i ciężko pracuj na wszystko, czego pragniesz. Przesyłam Ci serdeczne życzenia z okazji czwartku.

8. Bądźcie zakochani w każdej minucie tego, co oferuje wam życie, niezależnie od tego, czy jest to piątek, czy czwartek. Miłego dnia, kochanie.

9. Piękne chwile mogą się zdarzyć, gdy zachowasz pozytywne nastawienie i zdystansujesz się od negatywności. Życzę błogosławionego czwartkowego poranka i miłej reszty dnia.

10. Dzień dobry! Mam nadzieję, że Twój dzień jest tak wspaniały jak Ty! Miłego czwartku. Zasługujesz na to!

11. Powitaj dzień z ciepłym sercem. Pozwól, aby pozytywny nastrój przepłynął i pomógł Ci osiągnąć wszystko, co zamierzasz osiągnąć tego dnia. Zdobywaj nowe szczyty i wykorzystaj ten dzień jak najlepiej. Życzę Ci wspaniałego czwartku.

12. Wszystkiego najlepszego w czwartek! Zmień swoje życie już dziś; nie graj w przyszłość, działaj teraz, bez zwłoki.

13. Szczęśliwego czwartku! Wyjdźcie na zewnątrz i podążajcie za swoimi marzeniami. Nic, co warto mieć, nigdy nie przychodzi łatwo.

14. Szczęśliwego czwartku! Przywitaj swoje problemy i decyzje ze spokojem i opanowaniem. Użyj swojej wewnętrznej mądrości, aby ocenić i podjąć mądre decyzje dla siebie! Dasz radę!

15. Szczęśliwego czwartku! Życie jest jak płynąca rzeka i możesz być zdany na jej łaskę, jeśli nie podejmiesz działań, aby skierować się w określonym kierunku.

16. Szczęśliwego czwartku! Kiedy masz ochotę się poddać, zakończyć pracę, spróbuj jeszcze raz – zrób jeszcze trochę więcej. Zachęcaj się, zamiast się zniechęcać.

17. Miej w głowie pozytywne myśli i powiedz sobie jasno, że nie zamierzasz się łatwo poddać. Mam nadzieję, że będziesz świecić jasno przez cały dzień. Szczęśliwego czwartku!

18. Znów mamy czwartek – dzień, w którym należy pozbyć się zaległości, przygotowując się do rozpoczęcia wspaniałego weekendu. Wyluzujcie się i bawcie się dobrze.

19. Jest czwartek, myśl pozytywnie, a pozytywne rzeczy zaczną się dziać.

20. Życie jest zbyt krótkie, by przejmować się głupotami. Baw się dobrze, zakochaj się, nie żałuj niczego i nie pozwól, by ludzie sprowadzili Cię na ziemię! Ciesz się każdym dniem swojego życia, nawet jeśli jest to czwartek.

21. Niech radość i pogoda ducha towarzyszą Ci przez cały dzień i sprawią, że w Twoim sercu zagości spokój. Bądź odważny w byciu szczęśliwym, życzę udanego czwartku.

22. Niech radość i szczęście towarzyszą Wam przez cały dzień i noc! Życzę Wam wspaniałego czwartku!

23. Niech Wszechmogący obdarzy Cię w ten czwartek pomyślnością, cierpliwością i szczęściem, a Twoje życie stanie się łatwiejsze niż zwykle. Życzę miłego dnia.

24. Niech Wasz dzień będzie kolorowy i wypełniony błogosławieństwami Wszechmogącego. Życzę Wam udanego czwartku.

25. Wyjdź poza swoją strefę komfortu. Możesz się rozwijać tylko wtedy, gdy jesteś gotów czuć się niezręcznie. Niech ten czwartek będzie takim dniem.

26. Jedna mała pozytywna myśl rano może zmienić cały Twój dzień. Szczęśliwego czwartku!

27. Przezwyciężanie strachu nie polega tylko na robieniu tego, co cię przeraża, ale na odwadze, by powiedzieć “nie” rzeczom, których już nie chcesz. Szczęśliwego czwartku!

28. Wspaniałe są także czwartki. Nie czuj się pominięty i zacznij planować swój weekend. Życzę miłego czwartku.

29. Aby znaleźć szczęście, nie skupiaj się na tym, czego chcesz, lecz na tym, co masz. Szczęśliwego czwartku!

30. Możesz zrobić wszystko, w co włożysz swoje serce, umysł i duszę. O wiele więcej, niż możesz sobie wyobrazić. Bądź nieustraszony. Zrób to. Życzę Wam udanego czwartku!

Urocze i romantyczne życzenia “Szczęśliwego czwartku

31. Ponieważ tydzień zbliża się ku końcowi, modlę się, aby spełniły się wszystkie Wasze oczekiwania i spełniły się Wasze marzenia. Niech dzisiejszy dzień będzie odzwierciedleniem dobroci, którą wnosisz w nasze życie. Dzień dobry, kochani. Życzę Wam błogosławionego czwartku.

32. Do końca dzisiejszego dnia będziesz wdzięczny, że go przeżyłeś. Twój kielich radości będzie pełny. Niech Pan prowadzi twoje kroki ku wielkości. Życzę miłego czwartku.

33. Idźcie naprzód, zdobywajcie bramy waszych wrogów. Ścigaj, wyprzedzaj i odzyskuj. Niech wszechświat będzie dla Ciebie łaskawy w ten czwartek. Życzę miłego dnia, dzień dobry.

34. Dzień dobry, kochani. Przyjmijcie moje serdeczne życzenia pogodnego i pięknego dnia. Życzę Wam, aby czwartek był pełen radości.

35. Życzę miłego dnia. Nikt nie zasługuje na to tak bardzo jak Ty. Dzień dobry. Życzę miłego czwartku.

36. Oto życzenia dla jednego z najmilszych i najwspanialszych serc, jakie znam, na czwartek, który jest piękny w każdym znaczeniu tego słowa. Niech nigdy nie zaznasz bólu złamanego serca ani rozczarowania. Życzę Ci wspaniałego dnia.

37. Życzę ci, mój drogi przyjacielu, dnia tak wspaniałego jak ty. Niech w imię Jezusa spełnią się wszystkie twoje oczekiwania na ten czwartek. Amen!

38. Mam nadzieję, że otrzymujesz w swoim życiu miłość, na którą zasługujesz. Dzień dobry i szczęśliwego czwartku.

39. Pomyślałem, że powinnaś o tym wiedzieć, bo Twoja miłość jest jedną z rzeczy, które pozwalają mi przetrwać każdy dzień. Życzę Ci miłego czwartku, kochanie.

40. Obudziłem się dziś rano, zastanawiając się nad minionymi dniami i nad tym, jak cudownie błogosławione jest moje życie. Uświadomiłem sobie, że jednym z powodów, dla których moje życie jest tak obficie błogosławione, jest Twoja obecność w nim. Pomyślałem więc, że powinienem zwrócić się do Was, abyście wiedzieli, jak bardzo jesteście dla mnie ważni i jak bardzo Was cenię. Dziękuję, że jesteście częścią mnie. Dzień dobry. Życzę udanego czwartku.

41. Gdybyś tylko była blisko, wyszeptałbym Ci do ucha moją miłość. Ale ponieważ jesteś daleko, przesyłam Ci uściski wraz z serdecznymi życzeniami pięknego czwartku. Niech ten dzień obdarzy Cię swoją dobrocią. Dzień dobry z drugiego końca miasta.

42. W ogólnym rozrachunku masz duże znaczenie. Twoja obecność tutaj nie jest przypadkiem ani błędem. Idź i bądź dziś najlepszy, kochanie. Kibicuję Ci. Dzień dobry i życzę błogosławionego czwartku.

43. Błogosławieństwem jest budzić się każdego dnia, wiedząc, że tam będziesz. Błogosławieństwem jest kochać i być kochanym w zamian. Błogosławieństwem jest żyć i mieć się dobrze. Dzięki Bogu, że jest czwartek. Miłego dnia. Dzień dobry, kochanie.

44. Zanim ten tydzień dobiegnie końca, chciałabym, abyś wiedziała, jak bardzo cenię to, co nas łączy. Tak wiele dla mnie znaczysz, kochany przyjacielu, i oto daję Ci znać, że zależy mi na Tobie na tyle, by życzyć Ci miłego dnia. Dzień dobry. Miłego czwartku.

45. Bez takich przyjaciół jak wy życie byłoby nudne. Modlę się, żebyś przeżyła najlepszy czwartek w swoim życiu. Dzień dobry.

46. Niech Pan błogosławi i strzeże was dzisiaj i zawsze. Niech Jego oblicze nieustannie świeci nad tobą. Niech się rozwijają dzieła waszych rąk. Życzę Wam błogosławionego czwartku.

47. Niech Twój dzień będzie tak piękny, jak wszystkie kolory natury. Niech Ci sprzyjają na wszystkich Twoich drogach. Życzę wspaniałego czwartku.

48. Niech Twój dzień będzie wypełniony dużą ilością słońca i miłości. Niech Twoje serce będzie wypełnione pokojem i radością. Bawcie się dobrze w ten piękny czwartek.

49. Bez względu na gniew twoich dzisiejszych wrogów, wyjdziesz z niego zwycięsko. Twoja głowa będzie uniesiona daleko ponad kłopoty i zmagania tego świata. Niech w każdej chwili dzisiejszego dnia spełnią się wszystkie Twoje marzenia i aspiracje. Życzę Ci wspaniałego czwartku. Dzień dobry, drogi przyjacielu.

50. W imię Jezusa nie przeminie żadna broń, która by powstała przeciwko tobie. Pan będzie cię bronił dziś i zawsze. Nigdy nie doznasz zawodu ani wstydu. Potężna ręka Pana będzie cię zawsze wspierać. Dzień dobry, drogi przyjacielu. Życzę miłego i pełnego niespodzianek czwartku.

51. W ten czwartkowy poranek chcę, abyście wiedzieli, że kibicuję Wam, abyście odnieśli sukces we wszystkich Waszych przedsięwzięciach. Życzę Wam owocnego dnia.

52. Dziękuję, że byliście z nami przez cały tydzień. Jest czwartek, a ja nie mogę się doczekać, kiedy ten tydzień się skończy. Czekam na niezapomniany weekend z wami. Dzień dobry.

53. Dziękuję Wam za pomoc, dzięki której te ostatnie dni były dla mnie wartościowe. Jeśli kiedykolwiek dzisiaj lub w życiu poczujecie się zniechęceni i będziecie mieli wrażenie, że nie możecie kontynuować, nie zapominajcie, że jestem tu tylko po to, by zadzwonić. Będę dostępny, aby pomóc Ci poczuć się lepiej i przypomnieć Ci, jak wspaniałym jesteś człowiekiem. Zawsze możesz się oprzeć na moich ramionach. Dzień dobry, kochanie. Życzę Ci wspaniałego czwartku.

54. Dziękuję, że zawsze mnie wspierałeś. Dziękuję, że jesteś kimś, na kogo zawsze mogę liczyć. Mam nadzieję, że będę miał okazję odwdzięczyć się za Twoją dobroć. Życzę Ci wszystkiego najlepszego dzisiaj i zawsze. Dzień dobry.

55. Przez cały dzisiejszy dzień będziecie się cieszyć przyjemnościami, które pochodzą od Boga. Niech Wszechmogący zaspokoi pragnienia waszego serca i obficie wam błogosławi. Życzę wam wspaniałego czwartku.

56. Świat czeka na wkład, który tylko Ty możesz wnieść. Masz wszystko, czego potrzeba, kochanie, aby coś zmienić. Zanim ten tydzień dobiegnie końca, zamanifestujesz się. Idź naprzód i zabłyśnij już dziś. Życzę Ci udanego czwartku. Dzień dobry.

57. Świat jest tak cudownym miejscem, a to w dużej mierze dzięki Tobie. Obdarzasz moje życie tak wielkim pięknem i z taką przyjemnością zaczynam i kończę każdy dzień z Tobą. Tak bardzo Cię kocham, kochanie. Życzę Ci wspaniałego czwartku. Dzień dobry.

58. Choć miałem nadzieję na najlepsze, nie mogłem być pewien, jak potoczy się dzisiejszy dzień. Jednego jestem jednak pewien: przez cały czas będziesz miał moją miłość i wsparcie. Będę tu zawsze, gdy będziesz mnie potrzebować. Zdrowie za najlepszą przyjaźń. Życzę Ci super duper czwartku. Dzień dobry, najdroższa przyjaciółko.

59. To, co nas łączy, jest świadectwem prawdziwej, bezinteresownej przyjaźni. Jesteś jednym z najlepszych doświadczeń, jakie przeżyłem w przyjaźni. Rzeczywiście jesteś jedyna w swoim rodzaju. Kocham Cię i chcę, żebyś wiedziała, że zawsze będę przy Tobie. Życzę Ci wspaniałego czwartku. Dzień dobry.

60. Dziś rano byliście pierwsi w moich myślach, a na mojej twarzy pojawił się piękny uśmiech. To jest to, co dla mnie robicie. Sprawiasz, że moje serce jest radosne, a twarz uśmiechnięta. Kocham ten świat bardziej, bo jesteś jego częścią. Życzę Ci, aby czwartek był tak radosny, jak Ty sprawiasz, że moje serce się raduje. Dzień dobry, drogi przyjacielu.

Zabawne życzenia na “Wesołego czwartku”.

61. Robisz coś, co chcesz zdradzić? Dziś jest ten dzień. Ponieważ jest to tzw. powrót do przeszłości, będzie się to liczyło jako spacer po alei wspomnień, a nie oszukiwanie. Wszystkiego najlepszego w czwartek

62. Daj swojej duszy trochę odpoczynku i chwytaj chwilę z wdziękiem. Życzę udanego czwartku! Przypominamy, że już prawie piątek. Więc nie płacz.

63. Szczęśliwego czwartku! Już tylko jeden dzień dzieli Cię od tego, abyś przez dwa dni wykonywał tę samą pracę, którą wykonujesz teraz!

64. Szczęśliwego czwartku, kolego. Pamiętaj, że szybkość, z jaką przesuwa się dzień, jest wprost proporcjonalna do Twoich oczekiwań na weekend.

65. Witaj przyjacielu, miłego piątku. Przepraszam, ćwiczyłem na jutro. Mam nadzieję, że wszystko w porządku i uda Ci się przetrwać.

66. Jeśli TGIF oznacza Dzięki Bogu już piątek, to wiesz, co jest dzisiaj? SHIT. Pewnie, że szczęśliwy czwartek. Miłego dnia, kolego.

67. Bez urazy, ale najbardziej bezużytecznym dniem tygodnia jest czwartek, ponieważ nieustannie przypomina mi, że minął długi tydzień, ale jeszcze się nie skończył. Miłego czwartku i dalszego szlifowania.

68. Ten dzień jest po to, abyś go wykorzystał. A więc to Twój wybór, czy będziesz płakać, bo nie ma jeszcze weekendu, czy też będziesz pracować najlepiej, jak potrafisz, aby zdobyć to, czego pragniesz.

69. Czwartek to mój ulubiony dzień, w którym planuję, w jaki sposób uda mi się zrealizować plany, które już poczyniłem na weekend. Szczęśliwego czwartku

70. Czwartki są najdłuższym dniem tygodnia. Oczywiście, jest on długi tylko wtedy, gdy nie możesz się doczekać weekendu. W każdym razie udanego czwartku.

Cytaty ‘Wesołego czwartku’

71. I czy jest czwartek, czy dzień jest burzowy, z grzmotami i deszczem, czy ptaki atakują się nawzajem, wtoczyliśmy się w inny sen ~ John Ashbery

72. Szczęśliwego czwartku! Życie w pracy i w domu jest o wiele szczęśliwsze, kiedy mówisz i działasz z życzliwością! Dziel się uśmiechem i spraw, by ten dzień był wspaniały ~ Tracey Edmonds

73. Życzę Wam, aby czwartek był znośny. To wszystko, na co każdy z nas może liczyć ~ April Winchell

74. Skoro 40 to nowe 30, a 50 to nowe 40, to dlaczego czwartek nie może być nowym piątkiem? ~ Anonim

75. Jeśli kocham cię w środę, czym to dla ciebie jest? Nie kocham cię w czwartek – tyle jest prawdy ~ Edna St. Vincent Millay

76. Jest czwartek. Oddycham. Żyję. Jestem błogosławiony. Bóg jest dobry ~ Anonim

77. Pierwsza lekcja podróży w czasie, czwartek. Po pierwsze, wszyscy jesteśmy podróżnikami w czasie. Zdecydowana większość z nas ma do dyspozycji tylko jeden dzień dziennie ~ Jasper Fforde

78. Przychodzi czwartek, a tydzień mija ~ George Herbert

79. Czwartek to chyba najgorszy dzień w tygodniu. Sam w sobie nie jest niczym; przypomina tylko, że tydzień trwa już zbyt długo ~ Nicci French

80. Nie martw się! Lepsze dni są tuż za rogiem. Nazywają się piątek, sobota i niedziela! ~ Nieznany

Czwartki też mogą być szalone. Jest to dzień, który sprawia, że z niecierpliwością czekasz na nadchodzący weekend, w którym zapomnisz o wszystkich obowiązkach i będziesz mógł cieszyć się swoim cennym czasem, spędzonym samemu lub z rodziną, przyjaciółmi i ukochanymi, aby wszystko było cieplejsze niż w te pracowite dni. Wyślij inspirujące i najlepsze życzenia na czwartek (życzenia na czwartek) do swoich bliskich, aby ich rozweselić i sprawić, że poczują się dobrze we własnej skórze. Nigdy nie pozwól, aby Twoi przyjaciele lub bliscy czuli się pominięci w tym dniu. Bądź przy nich, wykonując słodkie gesty, takie jak te. Życzę Wam miłego czwartku!

Leave a Comment