Życzenia na dobranoc

Wiadomości na dobranoc zawsze mają znaczenie dla Twojej ukochanej osoby. Uczyń je więc wyjątkowymi, okazując swoje uczucie do tej osoby za pośrednictwem tekstu. Daj do zrozumienia, jak bardzo doceniasz ich istnienie, życząc im dobrych rzeczy. Tutaj znajdziesz życzenia na dobranoc dla wszystkich relacji. Na przykład słodkie wiadomości dla członków rodziny, romantyczne wiadomości na dobranoc dla ukochanej osoby i inspirujące wiadomości na dobranoc dla przyjaciół. Przywołasz uśmiech na ich twarzach, zanim zasną, wysyłając te serdeczne i darmowe życzenia na dobranoc.

Piękne życzenia na dobranoc

1. Idź do łóżka i przygotuj się na wspaniały sen, bo nigdy nie będziesz miał spokojniejszej i cieplejszej nocy niż ta. Dobranoc!

2. Życzę Wam dobrej nocy, kochani! Jutro czeka Cię spektakularny dzień. Upewnij się tylko, że Twoje ciało jest przygotowane do podjęcia wszystkich jutrzejszych wyzwań. Słodkich snów, spokojnego snu!

3. Odgłos Twojego oddechu jest piękny na świecie. Życzę Ci pięknego snu z mnóstwem romantycznych marzeń o nas. Dobranoc!

4. Piękne sny przychodzą do tych, którzy dobrze śpią. Zamknij więc oczy i idź spać. Twoje sny nie mogą przyjść, gdy nie śpisz. Zamknij wszystkie inne rzeczy i zasypiaj. Dobranoc, śpij spokojnie!

5. Odłóż na bok wszystkie swoje troski i kłopoty i pozwól swojemu ciału poczuć ciepło swojego koca i łóżka. Życzymy spokojnego snu tej nocy!

6. Życzę wszystkim słodkiej dobrej nocy! Niech Wasza noc będzie tak piękna, jak Wy zawsze. Niech Twoje jutro będzie tak jasne jak słońce.

7. Niech sen będzie spokojny, a jutro obudzisz się z nową pozytywną energią, możliwościami i mnóstwem nadziei.

8. Nowy poranek rozpaczliwie czeka na Ciebie. Śpij spokojnie i śpij dobrze, bo nowy dzień życzy Ci, abyś był sprawny i cały naładowany. Dobranoc, słodkich snów, kochanie!

9. Masz wiele powodów, by dziękować Bogu za taką spokojną noc. Co za wspaniała i błoga noc na dobry sen. Życzenia dobrej nocy z mojej strony dla Ciebie!

10. Obyś błyszczał jaśniej niż jakakolwiek gwiazda na niebie. Obyś był bardziej utalentowany niż Twoi konkurenci. Jesteś kochający, opiekuńczy, inteligentny i zabawny. Życzę Ci, aby Twoje sny były wypełnione radością, zabawą i szczęściem. Dobranoc!

Słodkie wiadomości na dobranoc dla niej

Słodkie wiadomości na dobranoc dla niej

11. Niech Twój kocyk będzie ciepły, Twoja poduszka miękka, a Twój umysł wypełniony myślami o tym, jak bardzo Cię kocham. Dobranoc, moje dziecko!

12. Kochany Jaan! Każda chwila tych długich nocy jest najlepszym momentem, aby być wdzięcznym Bogu za to, że Cię mam. Bardzo za Tobą tęsknię i myślę o Tobie. Dobranoc, słodkich snów!

13. Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia! Życzę Ci, aby Twoje dzisiejsze sny były pełne mnie. Nie mogę się doczekać pięknego poranka, aby się wznieść i spotkać z Tobą. Dobranoc, moja miłości! Tak bardzo Cię kocham!

14. Moje słowa nie są w stanie opisać, jak bardzo Cię uwielbiam i kocham. To był jeden z najlepszych dni w naszym życiu i chciałabym, aby takie dni towarzyszyły nam do końca życia. Dobranoc, mój aniołku!

15. Cześć, kochanie! Chciałam Cię tylko poinformować, że cały dzień o Tobie myślałam. Życzę Ci miłych snów i pięknej nocy. Kocham Cię bezgranicznie!

16. Pocałunek w czoło przed snem i rano stał się moją codzienną dawką szczęścia. Dobranoc, kochanie!

17. Jest coś, co jest rozmyte, ciepłe i duże. Zanim wpadniesz na tak wiele pomysłów, musisz wiedzieć, że jest to słodki uścisk na dobranoc, wysłany ode mnie do Ciebie!

18. Do mojej słodkiej pani szczęścia, wyobrażam sobie, że twój dzień był tak piękny jak ty. Odpoczywaj i śpij spokojnie, abyś jutro mogła wstać pełna energii i młodsza na wielki dzień. Miłej nocy i słodkich snów!

19. Dobranoc, kochana! Mam nadzieję, że masz najlepsze sny i dobrze śpisz dzisiejszej nocy. Kocham Cię do księżyca i z powrotem.

20. Lśniący księżyc świeci nad moją głową i przypomina mi o czarującej twarzy. Twarz, która może zatrzeć każde bolesne wspomnienie w moim życiu. Życzę Ci wspaniałej dobrej nocy i spokojnego snu.

21. Miłej, sennej nocy, kochanie! Dziś w nocy, gdy będziesz spał w ciszy, pamiętaj, że przyjdę do Twojego snu, aby Cię mocno uściskać.

22. Chciałabym być dziś twoją poduszką i tą poduszką pod twoją głową. Zadbałbym o to, byś każdej nocy miał wspaniały sen. Dobranoc, moja miłości!

23. Dobranoc, kochanie! Odpoczywaj dobrze i śpij dobrze, niech wszystkie Twoje sny będą cudowne. Pamiętaj, jak bardzo Cię kocham. Czekam z niecierpliwością na jutro.

24. Chłód nocy Cię nie dotknie, bo ciepło naszej miłości ogrzeje Cię na całą noc. Miłej nocy, kochanie!

25. Nic nie daje mi więcej szczęścia niż trzymanie Cię mocno w ramionach. Chciałabym być dziś obok Ciebie, aby dać Ci buziaka i przytulić. Dobranoc, kochanie!

26. Jesteś panią z moich marzeń. Mam nadzieję, że Twoje marzenia są równie piękne jak moje. Tak bardzo Cię kocham Jaanu! Dobranoc, słodkich snów!

27. Całe dnie spędzam myśląc o Tobie, a noce śniąc o Tobie. Jesteś wszystkim w moim życiu. Niczego więcej i niczego mniej nie pragnę. Dobranoc!

28. Dobranoc, kochanie! Wiele lat zajęło mi szukanie mojej bratniej duszy, a teraz, gdy Cię mam, jestem Ci bardzo wdzięczna. Przesyłam Ci moje pocałunki i kocham Cię i nie mogę się doczekać, aby trzymać Cię w moich ramionach na zawsze.

29. Dziękuję Bogu za stworzenie tak rzadkiego klejnotu, jakim jesteś Ty. Twoja miłość rozświetliła mnie przez te wszystkie lata i dała mi wielkie poczucie jej doskonałości. Naprawdę nie mogę się doczekać, aby spędzić resztę życia w Twoich ramionach. Dobranoc, mój skarbie!

30. Dziś w nocy będę najsłodszym i kolorowym snem w moim życiu. Wpuść mnie tylko do środka, gdy będę pukał do drzwi Twego serca. Dobranoc, księżniczko!

Wiadomości na dobranoc dla niego

Wiadomości na dobranoc dla niego

31. Dobranoc, moje dziecko, Shona! To dzięki Tobie zasypiam z miłością, uśmiechem i szczęściem na twarzy.

32. Wiem, że to było niesamowite, ale jestem pewna, że dziś wieczorem moje marzenia o Tobie zamienią się w rzeczywistość. Dobranoc, kochanie!

33. Każdej nocy, zanim pójdę spać, przypominam sobie, że jutro będę musiała kochać Cię bardziej, niż kochałam Cię dzisiaj. Dobranoc, słodkich snów, kochanie!

34. Zawsze, gdy widzę Cię leżącego obok mnie w łóżku, czuję się najszczęśliwszą i najszczęśliwszą dziewczyną, jaką jestem. Zapominam o wszystkich problemach i troskach świata, gdy jesteś tuż obok mnie. Życzę Ci wspaniałej dobrej nocy, kochanie, że pojawiłeś się w moim życiu! Tak bardzo Cię kocham!

35. Kiedy mija każda noc, dajesz mi wiele powodów, by kochać Cię bardziej. Kiedy każda noc mija z dala od Ciebie, dajesz mi jeszcze więcej powodów, by za Tobą tęsknić. Dobranoc, mój ukochany.

36. Wiele razy próbowałem liczyć gwiazdy, aby pomóc sobie w spokojnym śnie tej nocy, ale wszystkie światła wydają się ciemne bez światła Twojej własnej gwiazdy.

37. Bez Ciebie nie ma blasku w moim życiu. Ty jesteś moim życiem, moją miłością i moim odkupieniem. Dobranoc, kochanie! Mam nadzieję, że dziś wieczorem będziesz miała dużo pięknych i słodkich snów!

38. Każda noc jest jak wyjście na chińszczyznę. Pozostaje mi kwaśny smak po wyjściu, ale zmienia się on w słodki po pojawieniu się Ciebie w moich snach. Dobranoc, moja linio ratunkowa!

39. Leżąc na łóżku i patrząc na księżyc, wyobrażam sobie, jak bardzo chciałabym, żebyś był tu ze mną, żebyś dotrzymywał mi towarzystwa, kiedy zasypiam przy pięknym świetle księżyca. Dobranoc!

40. Niech Twój sen będzie słodki i zdrowy, a we śnie poczujesz, jak otacza Cię moja miłość. Miłej i wspaniałej nocy, mój Janemanie!

Wiadomości na dobranoc dla przyjaciół

41. Niech Twoja noc będzie dla Ciebie pełna gwiazd i niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia. Dobranoc, drogi przyjacielu!

42. Dziewczyny i chłopaki będą przychodzić i odchodzić, ale nasza przyjaźń na zawsze pozostanie taka, jaka jest. Dobranoc!

43. Niech piękne sny przeprowadzą Cię przez tę noc, a Twój poranek będzie najszczęśliwszy ze wszystkich. Tęsknię za Tobą i kocham Cię, kolego. Życzę Ci pięknej nocy i słodkich snów!

44. Dziś w nocy na niebie jest tyle gwiazd i zastanawiałem się, która z nich to Ty, bo jesteś prawdziwą gwiazdą, mój przyjacielu!

45. Hej, mój uroczy przyjacielu, piszę do Ciebie SMS-a, aby życzyć Ci słodkich snów. Śpij dobrze i niech wielka harmonia odnajdzie się w Twoim umyśle i sercu. Dobrej nocy!

46. Płacze, uśmiechy, śmiechy, psikusy i bójki Ominęłyby mnie te wszystkie najlepsze chwile w życiu, gdyby nie taka przyjaciółka jak Ty. Dobranoc.

47. To kolejny wspaniały dzień z wami. Teraz naładujcie się energią, bo jutro czeka nas jeszcze większy. Dobrej nocy i spokojnego snu!

48. Gdy dzień dobiegnie końca, wyrzuć z siebie wszystkie kłopoty i zmartwienia. Życzę błogosławionej nocy pełnej wspaniałych snów!

49. Witaj przyjacielu za granicą Sweet Dreams Airlines Flight. Jesteś pilotem linii lotniczych do dowolnego miejsca na świecie. Ciesz się tym lotem i dobranoc!

50. Żadna bezsenna noc nie zakłóci spokoju mojego przyjaciela! Będę walczył z każdym koszmarem, żebyś mógł spać w ciszy. Tęsknię za Tobą jak szalony. Dobranoc najlepszemu kumplowi!

Życzenia na dobranoc dla ukochanej osoby

51. Wiem, że ciągle biorę Cię za pewnik. Chociaż jesteś moją najlepszą przyjaciółką, to samotność każdej nocy przypomina mi, jak cenna jesteś dla mnie.

52. Wiele razy tak bardzo za Tobą tęsknię, że przeglądam nasze stare zdjęcia, aby oddalić tę nudę, ale jednocześnie sprawia to, że nudzę się jeszcze bardziej. Życie z Tobą jest o wiele przyjemniejsze i lepsze. Dobranoc, mój najlepszy przyjacielu!

53. Nie chcę zakłócać Twojego tak potrzebnego snu, ale naprawdę nie mogę zamknąć oczu, zanim nie powiem Ci dobranoc. A więc dobranoc, uroczy przyjacielu!

54. Podobnie jak jasne gwiazdy rozjaśniają ciemne nocne niebo, tak wspomnienia o przyjaźni jaśnieją w moim życiu. Dobranoc, kolego!

55. W życiu nie zawsze miarą sukcesu jest to, jak wielkie marzenia potrafisz zrealizować. Prawdziwy sukces często mierzy się liczbą przyjaciół, z którymi można dzielić się marzeniami. Dobranoc, mój uroczy przyjacielu!

56. Życzę Ci słodkiej dobrej nocy, przyjacielu, mam nadzieję, że Twoje sny są kolorowe i fantastyczne.

57. Nawet samotna noc zamienia się w słodką harmonię, gdy tylko pomyślę o wspomnieniach naszej wspaniałej przyjaźni. Dobranoc!

58. Kiedy będziecie zamykać oczy, obyście mieli jedyne prawdziwe sny, a kiedy rano otworzycie oczy, niech wasze sny zamienią się w rzeczywistość. Życzę Ci sennej nocy pełnej prawdziwych marzeń!

59. Jesteś jedną z najsłodszych przyjaciółek, jakie spotkałam w swoim życiu! Dziś wieczorem możesz czuć się swobodnie, wiedząc, jaka jesteś piękna!

60. Nasza prawdziwa przyjaźń jest warta więcej niż cały dobrobyt na świecie. Chciałabym, żebyśmy się nigdy nie rozstawali. Dobranoc, mój najsłodszy przyjacielu!

Życzenia na dobranoc od serca

Piękne życzenia na dobranoc

61. Czas spakować wszystkie swoje smutki. Czas się z nimi pożegnać. Odpocznij od wszystkich negatywnych rzeczy w życiu i przygotuj sobie ciepłe, miękkie łóżko do spania. Dobranoc!

62. Życzę Ci pięknej nocy! Połóż głowę na moim ramieniu i zamknij oczy. Czas powiedzieć światu dobranoc. Obudź się w krainie snów, a rano uśmiechnij się tak jasno.

63. Życzymy Ci, aby ciemne chmury nocy położyły się cieniem na wszystkich Twoich kłopotach i troskach. Życzymy, aby świecące gwiazdy rozświetlały Twoje marzenia, a miękki księżyc był kojącym balsamem na wszystkie napięcia w Twoim życiu. Dobranoc, słodkich snów!

64. Nadszedł czas, aby uniknąć wszystkich złych rzeczy i pomyśleć o dobrych, które dziś zrobiłeś. Wyciągnij wnioski z popełnionych błędów i miej nadzieję na lepsze jutro. Życzę Wam dobrej nocy!

65. Mieć wielkie marzenia i odważyć się na porażkę. Jaki piękny dzień mieliśmy dzisiaj. Zakończmy ten niezwykły dzień niezwykłymi marzeniami o Tobie i o mnie. Dobranoc, kochanie. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w czasie snu.

66. Księżyc i gwiazdy przybywają, aby życzyć Ci dobrej nocy. Pozwól, aby blask księżyca i kanały połączyły Twoje marzenia, gdy minie noc. Dobranoc!

67. Noc to najlepszy czas, by nabrać sił do walki następnego dnia i oszczędzać energię. Dlatego nie śpij do późna w nocy. Śpij wcześnie i śpij spokojnie. Dobranoc!

68. Dobranoc, kochani! Oby Twoje marzenia nie były niczym nadzwyczajnym. Jesteś pragnieniem mojego życia i jedyną prawdziwą miłością. Moja miłość do Ciebie.

69. Przestań myśleć o wszystkich negatywnych ludziach, którzy zranili Twoje uczucia. Po prostu trzymaj się mocno słodkich wspomnień o wszystkich chwilach, kiedy ktoś sprawił, że się uśmiechnąłeś. Dobranoc!

70. Wiecie, że to właśnie marzenia sprawiają, że nasze dni są cudowne, magiczne i piękne. Połóżmy się spać i śnijmy o magicznych miejscach. Życzę miłej nocy!

71. Życzę Ci, abyś cieszył się spokojnym snem tak samo, jak ryba cieszy się z przebywania w wodzie. Dobranoc, śpijcie spokojnie!

72. Zawsze stań przed swoim lustrem i powiedz osobie, którą w nim widzisz, że czas iść spać. Dobranoc, kochanie!

73. Nigdy nie zapomnijcie przesłać mi życzeń na dobranoc, bo nie zasnę, dopóki ich nie otrzymam. Życzę spokojnego snu!

74. Zostaw za sobą wszystkie swoje frustracje i zmartwienia. Gdy rano znów wzejdzie słońce, obudź się z nowymi marzeniami, determinacją i nadzieją.

75. Nie radzę Ci dziś snuć wielkich marzeń, bo możesz nie być w stanie unieść ich wszystkich ze sobą, kiedy wstaniesz. Dobranoc, kochanie!

76. Nikt nie może zająć Twojego miejsca w moim życiu, z wyjątkiem dobrego snu. Miłego i wspaniałego snu dzisiejszej nocy!

77. Przesyłam Ci najlepsze myśli i modlitwy, gdy będziesz szybko zasypiać i opierać głowę na poduszce. Niech Twoje jutro przyniesie spełnienie pięknych marzeń. Dobranoc!

78. Księżyc jest nad głową, a słońce położyło się spać. Myślę, że już czas do łóżka. Chodźmy na górę, połóżmy głowę na poduszce i spotkajmy się gdzieś w naszych snach, gdzie będzie fajnie. Dobranoc, chłopaki!

79. Czasami w życiu trzeba po prostu czekać na odpowiedni moment, by zacząć od nowa. Tak jak w nocy czeka się na światło na drodze i wschód słońca.

80. Nikt nie może zburzyć Twoich aspiracji, jeśli jesteś naprawdę zdeterminowany, aby je zrealizować. Życzę Ci dobrego snu.

Zabawne wiadomości na dobranoc

81. Życzę wam, aby wasze piękne noce były pełne cudownych snów, a wasze sny były pełne czarownic i duchów oraz abyście dodali do tego nawyk budzenia się ze snu. Szczęśliwej dobrej nocy!

82. Słońce zaszło, księżyc i gwiazdy są wreszcie na niebie. Czas, by wszystkie troski, kłopoty, zmartwienia rozpłynęły się w powietrzu. Dobranoc, niegrzeczny!

83. Spokój tej pięknej nocy przypomina mi o Tobie. Jak mogę spać spokojnie tej nocy, nie przeszkadzając Ci?

84. Nawet tak zły człowiek jak ty może wyświadczyć przysługę reszcie świata. Teraz musisz tylko spokojnie zasnąć i nie obudzić się rano. Dobranoc!

85. Dobranoc, chłopaki! Nie dajcie się ugryźć pluskwom, bo chyba widziałem jedną, gdy wcześniej byłem u Was w domu. Dobranoc, śpijcie spokojnie!

86. Jeśli nie możesz spać, wyślij mi SMS-a, a jeśli masz koszmary, zadzwoń. Wyrzucę wszystkie twoje złe sny. Dobranoc!

87. Chciałbym być na Księżycu. Oddałbym wszystko, by móc patrzeć, jak śpisz. Twoje piękno jest niezrównane i sprawia, że gwiazda północna wydaje się niewyraźna. Niech Twoje sny będą tak piękne jak Ty.

88. Sny są jedną z najlepszych części życia. Jeśli brakuje Ci snu, brakuje Ci najlepszej części życia. Idź więc do swojego łóżka i złap słodkie sny. Dobranoc!

89. Niechaj najwspanialsze i najpiękniejsze sny przyjdą dziś do Ciebie, Niechaj najsłodsza osoba przyjdzie w Twoich snach, ale nie rób z tego nawyku, bo nie jestem wolna każdej nocy. Dobranoc!

90. Idź do łazienki i umyj stopy oraz twarz. Teraz najwyższy czas, aby zasnąć. Dobranoc, mój najdroższy przyjacielu. Życzę spokojnego snu!

91. Trzymaj mocno swój telefon, ponieważ ten SMS jest ode mnie w wielkim przebraniu. Życzę Ci pięknej nocy i śpij spokojnie!

92. Jesteś jedynym powodem, dla którego każdej nocy dobrze śpię, tak bardzo Cię kocham, a także Twoje przerażające twarze, które straszą moje sny. Dobranoc, drogi duchu! Przestań na mnie polować.

93. Noce to najlepszy czas na obejrzenie nawiedzonego filmu, pójście spać ze świadomością, że duchy są nierealne, i wstanie o północy zlanym potem i ze strachem. Życzę Wam, aby ta noc była pełna tych wszystkich wrażeń!

94. Wymyśliłem sobie nowy etap życia i wygląda on następująco – wcześnie spać, wcześnie wstawać i wcześnie spotykać się z najlepszymi przyjaciółmi, takimi jak ja. Dobranoc, słodkich snów!

95. Nie trać czasu na planowanie przyszłości, bo przyszłość jest nieokreślona, nie trać czasu na myślenie o przeszłości, bo nie możesz jej zmienić, lepiej zabij kilka komarów w tym czasie, który masz teraz. Dzięki temu będziesz mógł spać o wiele lepiej. Dobranoc!

96. Czy wiesz, jaka jest różnica między piękną nocą a straszną nocą? Cudowna noc jest wtedy, gdy przytulasz misia i śpisz, ale horror jest wtedy, gdy on odwzajemnia twoje uściski. Miłego snu!

97. Nawet jeśli rozmiar Twojego łóżka nie jest zbyt duży jak dla Ciebie, nie powstrzymuj się przed marzeniem o rozmiarze king size. Dobranoc, śpij spokojnie!

98. Przez najbliższe 12 godzin będę robił mrówcze selfie nie dlatego, że będzie ciemno, ale dlatego, że nie będzie ich bez takich przyjaciół jak Ty. Życzę Wam wspaniałej nocy. Słodkich snów, spokojnego snu!

99. Wysyłam Ci autentyczne i oryginalne życzenia na dobranoc tylko dla Ciebie. Proszę uważać na duplikaty, ponieważ jestem jedynym autoryzowanym sprzedawcą życzeń na dobranoc. Życzę Ci wspaniałej i pełnej iskier nocy!

100. Życzę Ci najpiękniejszej dobrej nocy, wesołego chłopca/dziewczynki. Zawsze będę przy Tobie, aby wszystko poukładać we właściwy sposób. Miłego snu!

Tekst na dobranoc

101. Księżyc zaczyna świecić w absolutnej ciemności, co oznacza jedno: jutro nadejdzie piękny dzień, który może być dla Ciebie piękny. Dobranoc, kochanie!

102. Niech wasze pragnienia, marzenia przejdą na waszą drogę i staną się rzeczywistością. Dobranoc, kochana!

103. Będziesz ostatnią rzeczą, o której pomyślę, zanim pójdę spać, i pierwszą, o której pomyślę, kiedy się obudzę. Dobranoc!

104. W tę piękną noc dopilnuję, abyś pozostał w mojej pamięci przez całe życie, abyś nie uciekł z moich snów. Dobranoc, aniołku!

105. Wstawaj z pełną determinacją i kładź się spać z satysfakcją.

Cytaty na dobranoc

Cytaty na dobranoc

106. “Gdy noc się ściemnia, pozwól, by zniknęły twoje zmartwienia. śpij spokojnie, wiedząc, że zrobiłeś wszystko, co mogłeś zrobić na dziś”. – Roald Dahl

107. “Dobranoc, dobranoc! Rozstanie jest tak słodkim smutkiem, że będę mówił dobranoc aż do rana”. – William Shakespeare

108. “Zbyt mocno ukochałem gwiazdy, by bać się nocy”. – Galileo Galile

109. “Im ciemniejsza noc, tym jaśniejsze gwiazdy, Im głębszy smutek, tym bliżej jest Bóg!”. – Fiodor Dostojewski

110. “Najlepszym mostem między rozpaczą a nadzieją jest dobry sen”. – E. Joseph Cossman

111. “Czy mogę cię wtedy pocałować? Na tym nędznym papierze? Równie dobrze mógłbym otworzyć okno i pocałować nocne powietrze”. – Franz Kafka

112. “Dzień się skończył, noc nadeszła. Dziś już nie ma, co się stało, to się nie odstanie. Obejmij swoje marzenia, przez noc. Jutro nadejdzie z zupełnie nowym światłem”. – George Orwell

113. “Noc jest zawsze ciemniejsza przed świtem, a życie jest takie samo, ciężkie czasy miną, wszystko się poprawi, a słońce będzie świecić jaśniej niż kiedykolwiek”. – Ernest Hemingway

114. “Kocham cichą godzinę nocy, Bo błogie sny mogą wtedy powstać, Ujawniając memu oczarowanemu wzrokowi – To, co nie może pobłogosławić moich budzących się oczu”. – Anne Brontë

115. “Noc jest wspaniałą okazją do odpoczynku, do przebaczenia, do uśmiechu, do przygotowania się do wszystkich bitew, które musisz stoczyć jutro”. – Allen Ginsberg

116. “Życie jest pełne nowych początków, a nowy dzień jutro przynosi, śpij dobrze”. – Catherine Pulsifer

117. “Dobranoc, drogi przyjacielu! Mówię ci dobranoc. Przez promienie księżyca, drżące i białe, przecinające całą przestrzeń między nami!”. – Hester A. Benedict

118. “Wcześnie spać, wcześnie wstawać; czyni człowieka zdrowym, bogatym i mądrym”. – Benjamin Franklin

Nie ma to jak otrzymywanie słodkich życzenia na dobranoc od ukochanej osoby przed położeniem głowy do snu. To pocieszające i sprawia, że robi się ciepło na sercu, gdy ukochana osoba wysyła Ci piękne życzenia na dobranoc, zwłaszcza gdy spędzacie noc osobno. Bez względu na to, czy jest to wiadomość tekstowa, e-mail, czy rozmowa w cztery oczy, ostatnia osoba, której głos chcesz usłyszeć przed snem, jest zazwyczaj pierwszą, o której myślisz rano.

Leave a Comment