Życzenia na dzień mamy

Dzień Matki to przede wszystkim świętowanie kobiety, która Cię wychowała i ukształtowała jako osobę. Od zapakowanych obiadów z karteczkami na serwetkach, przez bandaże i pocałunki po upadku z roweru, po bycie pierwszą osobą, która zapłakała na rozdaniu dyplomów – Twoja mama była przy tym wszystkim. Ważne jest, aby podziękować jej za całą miłość i pracę, którą włożyła przez te wszystkie lata. Przypomnij jej o swojej miłości i docenieniu za pomocą najlepszej kartki na Dzień Matki i wiadomości, wybierając odpowiednie życzenia na dzień mamy.

Jest twoją mamą przez szczęście, twoją przyjaciółką przez wybór. Jest twoim bohaterem, twoim mentorem (nie wspominając o okazjonalnym osobistym kucharzu i taksówkarzu!), ale, być może przede wszystkim, jest tą, która zawsze ma twoje plecy. Kiedy ktoś znaczy tak wiele, może być trudno znaleźć odpowiednie słowa, aby mu to powiedzieć, więc pozwól nam pomóc z naszą listą życzeń na Dzień Matki.

Proste życzenia na dzień mamy

Proste życzenia na dzień mamy

Poniższe proste życzenia na dzień matki są przeznaczone dla każdej matki w Twoim życiu. Połącz te ogólne życzenia na Dzień Matki z naszymi cytatami na Dzień Matki, aby stworzyć idealną wiadomość na Twoją kartkę. Twoja mama na pewno doceni każdą wiadomość, która płynie prosto z serca i ma w sobie sentyment.

1. Cieszę się, że jesteś moją mamą, bo nie jestem pewna, czy ktoś inny wytrzymałby ze mną tak długo! Kocham cię, mamo.

2. Twój uśmiech rozjaśnia każdy dzień i sprawia, że jest on lepszy od poprzedniego. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki, Mamo!

3. Czuję się taka szczęśliwa, że mam Cię za mamę. Dziękuję, że zawsze we mnie wierzysz i robisz dla mnie tak wiele każdego dnia. Miłego Dnia Matki, zasługujesz na to, żeby być rozpieszczana!

4. To jest mój czas, aby powiedzieć Ci, jak szczęśliwy i wyjątkowy jestem błogosławiony z matką tak opiekuńczy, kochający jak ty. Życzę Ci szczęśliwego Dnia Matki, Mamo!

5. Mamo, dziękuję Ci za to, że jesteś moją kotwicą na tym burzliwym morzu życia. Kocham cię i nie wiem, gdzie byłabym bez ciebie. Miłego dnia dzisiaj.

6. Matka Gęś, Ma Barker, Matka Teresa – spośród wszystkich matek, jakie kiedykolwiek żyły, ty jesteś “Matką Najświętszą”. Miłego Dnia Matki!

7. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki dla mojej własnej superbohaterki i osoby rozwiązującej problemy nr 1 w moim życiu. Życzę Ci wspaniałego dnia!

8. W swoich ramionach trzymałeś nas. Niewiele wiedzieliśmy, ale dałeś nam największy skarb, który nigdy nie zaginie w naszych sercach, a jest nim Twoja miłość.

9. Dzięki za wszystko Mamo, jesteś naprawdę jedna na milion! Kocham Cię!

10. Dzięki za to, że zawsze pomagasz mi pamiętać, co jest w życiu ważne… a dziś jesteś to Ty! Jesteście najlepsi!

11. Mamo, jesteś najwybitniejszą kobietą w moim życiu i zawsze będziesz moim numerem jeden. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!

12. W życiu nie spotkałem tak eleganckiej, pięknej i uroczej pani jak ty. Bardzo cię kocham, mamusiu!

13. Dziękuję Ci za to, że zawsze jesteś, Mamo. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!

14. Nigdy nie było chwili, w której nie cieszyłem się, że jesteś moją mamą.

15. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki, Mamo! Chociaż jesteśmy daleko od siebie, zawsze jesteś w moim sercu. Kocham Cię i tęsknię za Tobą bardziej niż słowa mogą to wyrazić.

16. Najlepsi przyjaciele i najlepsza matka, jaka kiedykolwiek istniała; jesteście naprawdę darem dla mnie! Kocham Cię. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!

17. Dorastając, nie sądzę, bym zdawała sobie sprawę z tego, jak wiele zrobiłeś, by nasze codzienne życie toczyło się tak gładko. Teraz, kiedy jestem już dorosła, jestem pełna podziwu dla wszystkiego, co dla nas zrobiłaś i tym bardziej Cię podziwiam. Dziękuję, że uczyniłaś moje dzieciństwo tak wyjątkowym! Kocham Cię, Mamo!

18. Dziękuję, że sprowadziłaś mnie na ten świat i zawsze widzisz we mnie to, co najlepsze. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki, Mamo!

19. Mamo, szczerze mówiąc nie wiem, jak przebrnęłabym przez każdy dzień bez Ciebie przy moim boku. Dziękuję Ci za to, że byłaś dla mnie tak wspierającą matką, a dla moich dzieci fantastyczną babcią. Wszyscy tak bardzo Cię kochamy! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!

20. Za osobę, która zrobiła dla mnie więcej niż ktokolwiek na tym świecie! Kocham Cię, Mamo!

21. Dziękuję, że byłaś dla mnie niesamowitą matką i wzorem do naśladowania w dzieciństwie. Jestem bardzo wdzięczna, że mogę liczyć na Twoje wsparcie i wskazówki, gdy poruszam się po życiu. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!

22. Wszystkie moje dobre cechy mam po tobie, mamo! Czy to nie szczęście, że miałaś więcej niż wystarczająco dla nas obojga?

23. Dziękuję Ci Mamo za pokazanie mi jak być najlepszą wersją samej siebie. Jestem silną kobietą, bo silna kobieta mnie wychowała. Jestem tak wdzięczna za wszystko, co dla mnie zrobiłaś.

24. Dałaś mi dar życia, więc nasze dary dla Ciebie bledną w porównaniu. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!

25. Dziękujemy Ci za to, że jesteś źródłem siły, przewodnictwa, szczęścia i inspiracji dla naszej rodziny każdego dnia. Nasz świat jest jaśniejszy z Tobą w nim! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki, moja miłości!

26. Praca matki nigdy nie jest skończona – ale dziś zasługujesz na odpoczynek. W rzeczywistości, weź sobie wolne przez resztę tygodnia! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!

27. Dziękuję, że sprawiasz, że czujemy się tak kochani i otoczeni opieką każdego dnia. Mam nadzieję, że przynajmniej dzisiaj mogę zrobić to samo dla Ciebie!

28. Zawsze stawiasz nasze potrzeby na pierwszym miejscu z czułą miłością. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!

29. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki, mamo! Dziękuję Ci, że tak dobrze się nami opiekujesz, wiem, że to nie zawsze jest łatwe! Kocham Cię!

30. Jestem dumna, że jesteś moją mamą. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!

31. Dziękuję, że dajesz mi to, co w życiu najlepsze: Twoją miłość, Twoją troskę, a zwłaszcza Twoje gotowanie. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki! Kocham Cię bardzo mocno.

32. Najlepsze życzenia z okazji Dnia Matki na dziś i na zawsze.

33. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki dla najlepszej mamy w historii. Kocham Cię do księżyca i z powrotem!

34. Kiedy myślę o Twoich wyrzeczeniach, zasługujesz na Rok Matki!

35. Dla najbardziej niesamowitej mamy w całym wszechświecie, Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki. Kocham Cię do księżyca i z powrotem!

36. Każdej nocy dziękuję moim szczęśliwym gwiazdom, że jesteś moją mamą. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!

37. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki dla najwspanialszej mamy! Nie mówimy tego wystarczająco dużo, ale naprawdę doceniamy wszystko, co robisz dla nas każdego dnia. Jesteś naprawdę klejem, który trzyma naszą rodzinę razem!

38. Życzę Ci pierwszorzędnego Dnia Matki – zasługujesz na to.

39. Niech Twój Dzień Matki będzie wypełniony taką ilością szczęścia, jaką wniosłaś do mojego dzieciństwa. Kocham Cię!

40. Dzieliłyśmy tak wiele rzeczy – ale nie dzielę się z Tobą wystarczająco, jak bardzo Cię kocham! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki, mamo!

41. Niech cała miłość, którą nas obdarzyłeś, wróci do Ciebie stokrotnie w tym szczególnym dniu!

42. Każda kobieta może być matką, ale potrzeba kogoś wyjątkowego, by móc nazywać się “mamą”. Mamo, jesteś najlepsza! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki.

43. Życzę Ci dużo miłości i szczęścia, na które tak bardzo zasługujesz. Mam nadzieję, że będziesz miała bardzo szczęśliwy Dzień Matki! Kocham Cię, Mamo.

44. Znaczysz dla mnie cały świat. Z miłością zawsze.

45. Dla najlepszej mamy na świecie, Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki! Dziękuję za bycie głównym kucharzem, doradcą, taksówkarzem, cheerleaderką i najlepszą mamą na świecie.

Wierszyk życzenia na dzień mamy

Wierszyk życzenia na dzień mamy

Napisz jeden z tych słodkich i uroczych krótkich wierszyków na dzień mamy o matce w kartce do swojej mamy w ten Dzień Matki.

46. SłońceMoja

Matka, moja przyjaciółka tak droga,

Przez całe moje życie zawsze jesteś blisko.

Czuły uśmiech, który prowadzi moją drogę,

Jesteś słońcem, które rozświetla mój dzień.

~ Anon.

47. Miłość matkiWśród

wszystkich szczególnych radości w życiu,

Tych dużych i tych małych,

Miłość i czułość matkiJest

największą z nich wszystkich.

~ Anon.

48. Błogosławieństwo

Nie ma żadnego błogosławieństwa

Tak bardzo kochana…

Jak mama taka jak ty

By kochać rok po roku.

~ Anon.

49. Najkrótszy wiersz na Dzień MatkiJesteś

moją matką,

nie miałbym innej!

~ Forest Houtenschil

50. Życzenie dla CiebieTylko

jedno małe życzenie dla Ciebie, Mamo,

Ale jest kochające, szczęśliwe i prawdziwe – To

życzenie, aby najmilsze i najlepsze rzeczyZawsze

przychodziły do Ciebie!

~ Anon.

51. Wspaniała matkaSercem

domu jest matka, której

miłość jest ciepła i prawdziwa,

A dom zawsze był “słodkim domem “

Z taką cudowną matką jak ty!

~ Anon.

52. Oto życzenia

Ci, by Dzień Matki był

wypełnionego każdą przyjemnością,

I przyszłości, która jest tak szczęśliwa, jak

wspomnienia, które cenisz! ~ Anon.

53. Modlitwa

matekDziękuję Ci z serca

za wszystko, co dla mnie zrobiłaś

I błogosławię Pana za to, że dał mi

najlepszą matkę, jaka może być! ~Anon

54. Życzę Ci wspaniałego dnia Syłając to, mamo,

specjalnie po to, by powiedzieć Życzenia dla szczęśliwy i

wspaniały dzień….

I żeby powiedzieć ci, że ten dzień

będzie zawsze jednym

dla pamiętania wielu słodkich

rzeczy, które zrobiłaś!

~ Anon.

55. Dziękuję Ci, Matko Dawno, dawno temu

pamięć Ktoś wymazał

z dala od łez z dala od łez Trzymaj

blisko mnie i kochał mnie, Dziękuję Ci, Matko

droga.

~ Anon.

56. Cudowna matkaBóg

stworzył cudowną matkę,

Matkę, która nigdy się nie starzeje;

Uczynił jej uśmiech z promieni słonecznych,

I uformował jej serce z czystego złota;

W jej oczach umieścił jasne błyszczące gwiazdy,

W jej policzkach uczciwe róże widzisz;

Bóg stworzył cudowną matkę,

I dał mi tę drogą matkę.

~ Pat O’Reilly

57. Kocham Cię Mamo!

Uśmiech mamy może rozjaśnić każdą chwilę,

uściski mamy wprowadzają radość we wszystkie nasze dni,

miłość mamy pozostanie z nami na zawsze i

dotknie naszego życia w cenny sposób…

Wartości,

 których nauczyłaś,

troska, którą obdarzyłaś

i cudowna miłość, którą okazałaś,

wzbogaciły moje życie na

więcej sposobów, niż jestem w stanie zliczyć.

Kocham Cię Mamo!

~ Anon.

58. Matko…

Wypełniłaś moje dni tęczowymi światłami,

Bajkami i słodkimi snami,

pocałunkiem na otarcie łez,

piernikiem na

ukojenie lęków.

Dałaś mi dar życia

A potem, w miłości, uwolniłeś mnie.

Dziękuję Ci za czułą opiekę,

za głębokie ciepłe uściski i bycie tam.

I hope that when you think of me

Część Ciebie

zawsze będziesz widział.

~ Anon.

59. Za

wszystkie czasy, kiedy delikatnie mnie podnosiłaś, kiedy

upadałem,

Za wszystkie czasy, kiedy wiązałaś mi buty i

kładłaś do łóżka,

albo czegoś potrzebowałaś, ale

zamiast tego stawiałaś mnie na pierwszym miejscu. Za

wszystko,

 co dzieliliśmy

, marzenia, śmiech

i łzy,

kocham Cię “Specjalną miłością”,

która pogłębia się

z

każdym rokiem.

~ Anon.

Śmieszne życzenia na dzień mamy

Śmieszne życzenia na dzień mamy

Te śmieszne życzenia na dzień mamy to cytaty i powiedzenia dla mam, które nie traktują siebie zbyt poważnie! Niektóre z nich to humorystyczne refleksje na temat macierzyństwa. Inne mówią o tym, jak niesamowite są mamy i jak wiele poświęcają dla swoich dzieci.

60. Matka (n). Jedna osoba, która wykonuje pracę dwudziestu osób. Za darmo. Zobacz także: Święta, Wonder Woman.

61. “Chciałabym być idealną matką, ale jestem zbyt zajęta wychowywaniem moich dzieci.” ~ Unknown

62. “Milczenie jest złotem. Chyba, że masz dzieci, wtedy milczenie jest po prostu podejrzane” ~ Unknown

63. “Nic nie jest naprawdę stracone, dopóki twoja mama nie może tego znaleźć.” ~ Unknown

64. “Czasami otwieram usta i wychodzi moja matka.” ~ Unknown

65. “Właśnie przyszło mi do głowy, że większość mojej diety składa się z pokarmów, których nie skończyło moje dziecko…” ~ Carrie Underwood

66. “Jeśli ewolucja naprawdę działa, to jak to się stało, że matki mają tylko dwie ręce?” ~ Milton Berle

67. “Szaleństwo jest dziedziczne; dostajesz je od swoich dzieci!” ~ Sam Levenson

68. “Moja matka miała ze mną wiele kłopotów, ale myślę, że sprawiało jej to przyjemność.” ~ Mark Twain

69. “Najbardziej niezwykłą rzeczą w mojej matce jest to, że przez trzydzieści lat nie podawała rodzinie nic poza resztkami. Oryginalny posiłek nigdy nie został odnaleziony.” ~ Calvin Trillin

70. “Dawanie dobrego przykładu swoim dzieciom zabiera całą zabawę z wieku średniego.” ~ William Feather

71. “Jeśli na początku ci się nie uda, spróbuj zrobić to tak, jak mama kazała ci na początku.” ~ Unknown

72. “Moja matka milion razy powtarzała mi, żebym nie przesadzał.” ~ Unknown

73. “Matka to osoba, która widząc, że dla pięciu osób są tylko cztery kawałki ciasta, oznajmia natychmiast, że nigdy nie dbała o ciasto.” ~ Tenneva Jordan

74. “Chcę, żeby moje dzieci miały wszystko to, na co mnie nie było stać. Potem chcę się do nich wprowadzić.” ~ Phyllis Diller

75. “Kiedy moje dzieci stają się dzikie i niesforne, używam ładnego, bezpiecznego kojca. Kiedy skończą, wychodzę na zewnątrz.” ~ Erma Bombeck

76. “Jeśli twoje dzieci przyprawiają cię o ból głowy, postępuj zgodnie ze wskazówkami na butelce aspiryny, zwłaszcza z tą częścią, która mówi ‘trzymaj z dala od dzieci’.” ~ Susan Savannah

77. “Uwielbiam bawić się w chowanego z moim dzieckiem, ale czasami moim celem jest znalezienie kryjówki, w której nie będzie mógł mnie znaleźć aż do czasu po ukończeniu szkoły średniej.” ~ Unknown

78. “Dzieci są wielkim pocieszeniem na starość – i pomagają ci też szybciej ją osiągnąć.” ~ Lionel

79. “Kiedy twoja matka pyta: ‘Czy chcesz rady?’, to jest to zwykła formalność. Nie ma znaczenia, czy odpowiesz “tak” czy “nie”. I tak ją dostaniesz.” ~ Erma Bombeck

80. “o mój Boże, Moja matka miała rację we wszystkim!”

81. “Pracujące matki są królikami doświadczalnymi w eksperymencie naukowym, który ma pokazać, że sen nie jest niezbędny do życia człowieka.” ~ Unknown

82. “Jedyną rzeczą, którą dzieci zużywają szybciej niż buty, są rodzice.” ~ John J. Plomp

83. “Dni są długie, ale lata są krótkie.” ~ Gretchen Rubin

84. “Menu mojej matki składało się z dwóch opcji: Take it or leave it.” ~ Buddy Hackett

85. “Na świecie jest tylko jedno ładne dziecko, a każda matka je ma.” ~ Chinese Proverb

86. “Lustro, lustro, na ścianie, w końcu jestem moją matką!” ~ Nieznany

87. “Matka Natura, w swojej nieskończonej mądrości, zaszczepiła w każdym z nas potężny biologiczny instynkt do rozmnażania się; to jej sposób na zapewnienie, że rasa ludzka, cokolwiek się stanie, nigdy nie będzie miała żadnego dochodu do dyspozycji.” ~ Dave Barry

88. “Ma-ma robi wszystko dla dziecka, które odpowiada, że najpierw mówi Da-da.” ~ Mignon McLaughlin

89. “Sweter, n.: ubranie noszone przez dziecko, gdy jego matka czuje chłód.” ~ Ambrose Bierce

90. “Rolą matki z przedmieścia jest raz urodzić dzieci położniczo, a potem już na zawsze samochodem.” ~ Peter De Vries

91. “Rodzicielstwo to przekazanie pałeczki, po którym przez całe życie trwa spór o to, kto ją upuścił”.

92. “Nigdy nie jest łatwo być matką. Gdyby to było łatwe, robiliby to ojcowie”.

93. “Dzieci to naturalni naśladowcy, którzy zachowują się jak ich rodzice, mimo wszelkich starań, by nauczyć ich dobrych manier”.

94. “Życie nie przychodzi z instrukcją obsługi. Jest dostarczany z matką.”

95. Córka: “Mamo, jak to jest mieć najwspanialszą córkę na świecie?”. Mama: “Nie wiem kochanie, będziesz musiała zapytać babci”.

96. Uncja matki jest warta tony księdza. ~ Przysłowie hiszpańskie

Zapewne znalazłeś już idealne życzenia na dzień matki, których szukałeś. Nasze listy życzeń na Dzień Matki zawierają jedne z najbardziej fantastycznych życzeń dla Twojej mamy. Każde z życzeń, które tu mamy jest wyjątkowe i starannie zbudowane z odpowiednich słów. Upewnij się, że wybrałeś właściwe i wyślij je do swojej mamy. Możesz również użyć tych życzeń w swoich kartkach na Dzień Matki. Masz wszelkie powody, aby zaufać naszym życzeniom na dzień matki, jeśli chodzi o zaskakiwanie swojej mamy emocjonalnymi, wzruszającymi i płynącymi prosto z serca życzeniami.

Leave a Comment