Życzenia na dzień mężczyzny

Życzenia na dzień mężczyzny: Międzynarodowy Dzień Mężczyzn obchodzony jest w wielu krajach jako uhonorowanie męskości. W tym dniu ludzie wysyłają ciepłe życzenia i wiadomości do wszystkich mężczyzn wokół nich. Każdy mężczyzna zasługuje na to, by być kochanym i wspieranym. Jeśli masz wokół siebie wspaniałych mężczyzn, nie zapomnij wysłać im życzeń na dzień mężczyzny i wiadomości. Poniżej przedstawiamy Ci życzenia na dzień mężczyzny, którymi możesz podzielić się z mężem, ojcem, przyjacielem, bratem lub kimkolwiek innym, na kim Ci zależy. Te piękne wiadomości mogą zmotywować ich do bycia bardziej odpowiedzialnymi i troskliwymi.

Życzenia na dzień mężczyzny – oryginalne

1. “Dobry człowiek woli być pokonany, niż pokonać niesprawiedliwość złymi środkami”

2. “Staraj się nie stać się człowiekiem sukcesu, ale raczej staraj się stać się człowiekiem wartości”.

3. “Różnica między wielkim człowiekiem a małym człowiekiem polega na ich zaangażowaniu w uczciwość i ciężką pracę”.

4. “Człowiek robi to, co musi – pomimo osobistych konsekwencji, pomimo przeszkód, niebezpieczeństw i nacisków – i to jest podstawa wszelkiej ludzkiej moralności”.

5. “Mężczyzna musi być czasem twardy jak gwóźdź: musi być gotów stawić czoła prawdzie o sobie… Ale musi też być czuły. Żadna broń nie przebije pancerza kobiecej niechęci tak, jak czułość”.

6.  “Najważniejszą lekcją, jaką człowiek może wynieść z życia, nie jest to, że na tym świecie istnieje ból, ale to, że jest możliwe, aby przekształcić go w radość”.

7. “Bóg, nasz Stwórca, przechował w naszych umysłach i osobowościach wielką potencjalną siłę i zdolności. Modlitwa pomaga nam wydobyć i rozwinąć te moce”.

8. “Ale wiedz o tym. Mężczyźni nie są z Marsa. Kobiety nie są z Wenus. Nie dajcie się podzielić na kategorie. Każdy jest wszystkim. Każdy składnik wewnątrz gwiazdy jest w tobie, a każda osobowość, jaka kiedykolwiek istniała, rywalizuje w teatrze twojego umysłu o główną rolę.”

9. “Bycie mężczyzną to kwestia urodzenia. Bycie mężczyzną to kwestia wieku. Ale bycie dżentelmenem to kwestia wyboru”.

10. “Obowiązek jest istotą męskości”.

11. “Twórczego człowieka motywuje pragnienie osiągnięcia, a nie chęć pokonania innych”.

12. “Mężczyźni są stworzeni do podejmowania ryzyka i życia z pasją na rzecz innych”.

13. “Żaden człowiek nie stoi tak wysoko, jak wtedy, gdy schyla się, by pomóc dziecku”.

14. Człowiekiem sukcesu jest ten, kto potrafi stworzyć mocny fundament, wykorzystując cegły, które kiedyś rzucono mu pod nogi”.

15. “Nie trać więcej czasu na spieranie się, jaki powinien być dobry człowiek. Bądź nim.”

16. Mężczyzna to osoba, która sprawia, że dom staje się domem, w którym warto żyć. Uczcijmy ich dzisiaj. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

17. Siła, by zmienić siebie, leży w nas samych. Nikt na tym świecie nie może nam w tym pomóc. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

18. Szczęściem dla mężczyzny nie są pieniądze, ale uśmiech, który dzięki niemu pojawia się na twarzach jego bliskich. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

19. Dziękuję, że podtrzymujecie moją wiarę w dobrych ludzi! Zasługujecie na wszystko, co najlepsze. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

20. Piękno wszystkich mężczyzn polega na tym, że każdy z nich ma jakąś szczególną cechę i miło jest, gdy odkrywa się ich prawdziwe serce. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

21. Nie ma potrzeby, aby mężczyzna używał siły fizycznej, aby pokazać siłę, którą w sobie nosi. Chodzi o to, by bez lęku stawić czoła wyzwaniom, jakie niesie życie. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

22. Prawdziwy mężczyzna nie przejmuje się tym, co myślą o nim inni, robi to, co jest słuszne i co zawsze będzie dobre dla jego rodziny i bliskich. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

23. Żaden mężczyzna nie stoi tak wysoko, jak wtedy, gdy schyla się, by pomóc dziecku. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

24. Ciężko pracujemy dla rodziny i pielęgnujemy ją z największą troską. Wyciskamy z siebie siódme poty, aby wszyscy promienieli szczęściem. Uczcijmy naszą wartość w Międzynarodowym Dniu Mężczyzn.

25. Tak jak drzewo poznaje się po jego owocach, tak człowieka poznaje się po jego dobrych uczynkach. Jego przyjaźń, miłość, dobroć nigdy nie przemijają, ale zawsze przynoszą mu miłość. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

26. Żaden mężczyzna nie stoi tak wysoko, jak wtedy, gdy schyla się, by pomóc dziecku. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

27. Siła fizyczna nie definiuje twojej męskości, ale to, jak radzisz sobie z niekorzystnymi warunkami za pomocą umysłu, już tak. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

28. Każdy bowiem ma piękne serce. Nie kieruj się wyglądem zewnętrznym, który z czasem blaknie. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

29. Dobry syn, dobry brat, dobry przyjaciel, dobry mąż. Doceńmy dziś mężczyzn. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

30. Życzymy wszystkim mężczyznom na świecie dnia wypełnionego miłosnym śmiechem szczęściem i pomyślnością. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

śmieszne życzenia na dzień mężczyzny

śmieszne życzenia na dzień mężczyzny

31. “Kiedy Bóg stworzył mężczyzn, obiecał kobietom, że w każdym zakątku Ziemi znajdą się dobrzy mężczyźni, a potem uczynił Ziemię okrągłą”.

32. “Mężczyźni są jak wstępny szkic stworzony przez Boga przed stworzeniem ostatecznej kopii, którą nazywa się Kobietą. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzn!!!”

33. “Dla wszystkich mężczyzn, którzy uważają, że właściwym miejscem dla kobiety jest kuchnia, pamiętajcie, że tam właśnie trzymane są wszystkie noże”.

34. “Wcześniej uważano, że mądrym rozwiązaniem jest poślubienie starszego mężczyzny, ponieważ późno dojrzewają, ale według nowej teorii mężczyźni w ogóle nie dojrzewają”.

35. “Kiedy mężczyzna zrobił coś złego i uśmiecha się, to pewne jest, że wymyślił coś, na co można zwalić winę. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzn.”

36. “Idealny mężczyzna to ktoś, kto wraca do domu na czas, nie flirtuje, nie pije, nikogo nie krzywdzi i tak naprawdę w ogóle nie istnieje”.

 37. “Gorące życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn dla wszystkich mężczyzn, którzy nawet nie zwracają uwagi na to, by stać się lepszymi w czymkolwiek, co robią, ponieważ są szczęśliwi tacy, jacy są”.

38. “Najbardziej inspirującą rzeczą w mężczyznach jest to, że nigdy nie są zazdrośni i że tak łatwo nawiązują przyjaźnie. Wszystkim wyluzowanym mężczyznom składam serdeczne życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn.”

39. “To trochę dziwne, że kobiety często nazywają mężczyzn świniami lub psami, ponieważ świnie są słodkie, a psy lojalne. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn dla wszystkich mężczyzn”.

40. “Mężowie to mężczyźni, których zawsze obwinia się za wszystko złe, co dzieje się na naszej planecie. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn dla wszystkich tych wspaniałych mężczyzn”.

41. Przeciętnie mężczyzna jest bardziej zainteresowany kobietą, która jest nim zainteresowana, niż kobietą, która jest naprawdę wspaniała. Zdrowie wszystkich mężczyzn. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn”.

 42. “Tak naprawdę można rozbroić mężczyznę, dając mu miły komplement. Życzę wszystkim mężczyznom szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Mężczyzn”.

43. “Tylko bardzo niewiele kobiet przejmuje się tym, jak wygląda mężczyzna, ponieważ jest wiele innych ważnych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn.”

44. “Wszyscy mężczyźni są tacy sami i wszyscy mężczyźni są prości. To kobiety komplikują ich i ich życie. Wszystkim mężczyznom składam serdeczne życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn.”

45. “Mężczyzn bardzo łatwo zdobyć, ale z pewnością bardzo trudno utrzymać. Wszystkim mężczyznom życzę Szczęśliwego Dnia Mężczyzny”.

46. “Ideałem jest ten, kto jest wystarczająco odważny, aby zaakceptować swój błąd, wystarczająco inteligentny, aby na nim zyskać i wystarczająco silny, aby go naprawić. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzn.”

życzenia na dzień mężczyzny poważne

życzenia na dzień mężczyzny poważne

47. Nadszedł czas, by docenić i uhonorować wkład i poświęcenie, jakie mężczyzna wnosi na rzecz swojej rodziny i społeczeństwa. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

48. Obowiązek jest istotą męskości. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

49. Piękno wszystkich mężczyzn polega na tym, że każdy z nich ma jakąś szczególną cechę i miło jest, gdy odkrywa się ich prawdziwe serce. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzn!

50. Prawdziwy mężczyzna nie dba o to, co myślą o nim inni, tylko robi to, co musi, dla dobra swojej rodziny. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

51. Mężczyzna to najpiękniejsza część stworzenia Bożego, która zaczyna się kompromitować w bardzo młodym wieku. Życzymy Wam Szczęśliwego Dnia Mężczyzn!

52. Poświęcasz swoje szczęście i życie dla dobra rodziny i bliskich. Życzymy Wam Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

53. Drodzy mężczyźni, dziękujemy Wam za to, że sprawiacie, że nasze życie jest piękne i wspaniałe. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzn!

54. Być prawdziwym mężczyzną to umieć stawić czoła odrzuceniu, porażkom i trudnościom. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzn!

55. To czas, by docenić i podziękować mężczyznom za to, że robią wszystko, co dobre, by wywołać uśmiech na naszych twarzach. Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

56. Pozdrawiamy wszystkich mężczyzn, którzy są dobrymi mężami, dobrymi braćmi, dobrymi synami, dobrymi ojcami, dobrymi przyjaciółmi i ciężkimi pracownikami. Życzymy Wam Szczęśliwego Dnia Mężczyzn!

57. To czas, by docenić i podziękować mężczyznom za to, że robią wszystko, co dobre, by wywołać uśmiech na naszych twarzach. Życzymy miłego Międzynarodowego Dnia Mężczyzn!

Życzenia dla chłopaka na Dzień Mężczyzn

Życzenia dla chłopaka na Dzień Mężczyzn

58. Przesyłam serdeczne życzenia mojemu chłopakowi, który nigdy nie zawiódł, zaskakując mnie swoim słodkim gestem i bezwarunkową miłością. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzn dla mojej miłości.

59. Ufam ci, nie dlatego, że cię kocham. Ufam Ci, bo masz wszystkie te cechy, które powinien mieć mężczyzna. Sprawiłeś, że się w Tobie zakochałam. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny.

60. W tym Dniu Mężczyzn chcę Ci powiedzieć, że kocham Cię za to, że jesteś dobrym człowiekiem. Dziękuję za wszystko.

61. Pozdrawiam mojego mężczyznę, który nigdy nie waha się powiedzieć przepraszam, jeśli się myli. Szanujesz kobiety i to właśnie mnie w Tobie pociąga. Kocham Cię i życzę szczęśliwego dnia mężczyzn.

62. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny, mój ukochany. Dziękuję, że jesteś mężczyzną moich marzeń.

63. Zawsze byłeś przy mnie w złych i dobrych chwilach. Pomogłeś mi lepiej się rozwijać. Uleczyłeś mój ból i cierpienie. Ukłony dla mojego wspaniałego chłopaka. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny.

64. Z wielką miłością życzę mojemu mężczyźnie szczęśliwego dnia mężczyzn. Jesteś synem, jakiego pragnie każdy rodzic, i jestem pewna, że będziesz też doskonałym przykładem męża.

65. Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie, bo mam najlepszego mężczyznę za chłopaka. Bycie z Tobą jest po prostu niesamowite.

66. Doceniam Cię za wszystko. Szczególnie za to, że jesteś miłym facetem. Fajnie jest z Tobą przebywać. Nigdy nie znudzi mi się kochać Cię.

Międzynarodowy Dzień Mężczyzn jest okazją do podkreślenia roli, osiągnięć i wkładu mężczyzn w życie ich rodzin i ludzi wokół nich. Skupia się on na znaczeniu mężczyzn w naszym życiu. Możesz wysłać śmieszne życzenia na dzień mężczyzny, aby wywołać uśmiech na ich twarzach, lub możesz wysłać wiadomość z wyrazami wdzięczności, aby zachęcić ich do wniesienia wkładu w Twoje życie. Przekaż swoje czułe uczucia za pomocą pięknych słów. Mamy najnowszą kolekcję życzeń na dzień mężczyzny dla wszystkich wspaniałych mężczyzn wokół Ciebie. Wyślij im nasze wiadomości lub możesz napisać wiadomość samodzielnie. Dzięki temu ludzie będą mogli zadbać o zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie mężczyzn w swoim otoczeniu.

Leave a Comment