życzenia na dzień taty

Życzenia na Dzień Ojca: Tak jak mama, tak i tata ma ogromny wpływ na Twoje życie. Wkład ojca w kształtowanie życia dziecka jest niebagatelny. Ojcowie są tymi, którzy poświęcają swoje życie, aby ich dzieci i rodziny były szczęśliwe. Dzień Ojca jest okazją do docenienia wszystkich poświęceń i kompromisów, które twój ojciec poczynił, aby wywołać uśmiech na twojej twarzy. Dlatego właśnie w Dniu Ojca należy okazać im trochę miłości i uznania! Zasługują na to, aby wiedzieć, jak wiele znaczą dla rodziny. Oto kilka życzeń i wiadomości z okazji Dnia Ojca, które możesz wykorzystać, aby pozdrowić swojego ojca lub kogokolwiek, komu chcesz powiedzieć “szczęśliwego Dnia Ojca”!

Dzień Ojca to doskonała okazja, aby przekazać tacie to, co często pozostaje niedopowiedziane. Ale znalezienie odpowiednich słów może być trudne. Dlatego stworzyliśmy tę poręczną listę wiadomości i życzeń na Dzień Ojca. Bez względu na to, czy jest to tata, tata podobny do taty, nowy lub oczekujący tata, a nawet dziadek, z pewnością znajdziesz tu inspirację, która pomoże Ci przygotować idealną wiadomość na Dzień Ojca.

życzenia dla taty na dzień ojca

życzenia dla taty na dzień ojca

1. Jestem szczęściarzem, że mam ciebie za ojca. Jestem pewien, że nikt inny nie wytrzymałby ze mną tak długo. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca!

2. Jestem dumny, że jestem Twoim dzieckiem. Mam najlepszego tatę i tak bardzo Cię kocham!

3. Jesteś pierwszą osobą, o której myślę, gdy mam jakieś pytanie lub gdy potrzebuję wsparcia i dobrej rady. Dziękuję Ci, że zawsze możesz na mnie liczyć, tato.

4. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla mężczyzny, który wzbudzał strach na wszystkich moich randkach i nadal traktuje mnie jak księżniczkę!

5. Dziękuję, że zachowałeś się jak dziecko, kiedy byłem dzieckiem, jak przyjaciel, kiedy potrzebowałem przyjaciela, i jak rodzic, kiedy go potrzebowałem. Jesteś najlepszym człowiekiem, jakiego znam. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca.

6. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla mężczyzny, który nosił moją dodatkową tiarę na przyjęciach herbacianych i nadal traktuje mnie jak księżniczkę.

7. Kiedy ludzie mówią: “Jabłko nie pada daleko od jabłoni”, mówię im, że to najlepszy komplement, jaki mogłabym dostać. Mam nadzieję, że pewnego dnia będę tak silny i mądry jak Ty. Miłego Dnia Ojca!

8. Przez te wszystkie lata nauczyłeś mnie wielu ważnych rzeczy, które wiem – łącznie z kilkoma odpowiednimi słowami na pewne sytuacje! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, tato!

9. Dziękuję Ci za to, że jesteś z nami każdego dnia, oferując miłość i wskazówki, których potrzebowałam, aby odnaleźć się w życiu.

10. Wiesz, że lubię Batmana, a Superman też jest fajny, ale tak naprawdę nie potrzebuję ich, dopóki mam Ciebie! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla mojego super taty!

11. Dziś wszystko jest o Tobie, tato! Ciesz się, bo jutro znów będzie o nas!

12. Im jestem starszy, tym bardziej uświadamiam sobie, jak ważne jest mieć takiego tatę jak Ty. Zapewniłeś stabilność w moim życiu oraz miłość i akceptację, których potrzebowałem. Bóg dał mi taki dar, kiedy dał mi ciebie za ojca.

13. Wiecie, jak to się mówi: Prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryn – oni robią kiepskie kalambury o tacie. Dziękuję, że jesteś prawdziwym bohaterem, tato. Kocham Cię!

14. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla mojego bohatera i wzoru do naśladowania. Dziękuję Ci za wszystko, co zrobiłeś dla naszej rodziny. Kochamy Cię z całego serca.

15. Nadszedł ten czas w roku, kiedy wszyscy próbują sobie wmówić, że mieli najlepszego tatę na świecie. Ja naprawdę miałem najlepszego tatę na świecie, więc nie mogą mieć racji.

16. Przesyłam mnóstwo miłości tacie, który robił wszystko, co w jego mocy, by trzymać mnie z dala od kłopotów… od córki, która miała talent do ich znajdowania!

17. Z okazji Dnia Ojca otwieram chłodną butelkę na Twoją cześć, tato. Na zdrowie!

18. Bądźmy szczerzy – nie mielibyście tego wyjątkowego dnia, gdyby nie ja! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca!

19. Choć dzieli nas czas i odległość, Twoje wskazówki, rady i miłość towarzyszyły mi przez wszystkie te lata. Bez Ciebie nie byłabym tym, kim jestem dzisiaj. Ciesz się swoim wyjątkowym dniem.

20. Dałeś swoim dzieciom kogoś, kogo mogą podziwiać, szanować i czcić. Jesteś fantastycznym tatą i bardzo Cię kochamy!

21. Nieważne, ile będę miała lat, tato, zawsze będę tą samą małą dziewczynką, która kocha Cię całym sercem. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca!

22. Dziękujemy Ci za wszystkie poświęcenia, które ponosisz dla naszej rodziny, za radość i miłość, które wnosisz w nasze życie. Nie mogliśmy prosić o lepszego tatę!

23. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca! Świetnie się spisałeś – wyszło idealnie!

24. Zawsze, gdy coś mi się nie udawało, byłeś przy mnie, by mnie podnieść i skierować na właściwą drogę. Bez Ciebie nie byłbym w tym miejscu, w którym jestem dzisiaj. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, tato. Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłeś!

25. Może nie wiesz wszystkiego, ale na pewno przez kilka lat dawałeś mi się nabierać! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla najmądrzejszego faceta, jakiego znam!

26. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca od Waszego ulubionego wrzodu na tyłku.

27. Dziękujemy Ci za przykład, jaki dałeś, i za Twoje przywództwo w naszej rodzinie. Kochamy Cię, Tato!

28. Nieważne, ile lat minęło. W mojej głowie zawsze będziesz tą samą niesamowitą osobą, która nauczyła mnie jeździć na rowerze, pomagała mi odrabiać lekcje i odstraszała potwory w moim pokoju. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, tato.

29. Przesyłam Ci serdeczne wyrazy wdzięczności z okazji Dnia Ojca. Przynajmniej tyle mogę zrobić, biorąc pod uwagę wszystkie siwe włosy, które Ci przysporzyłem!

30. Dziękuję Ci za wszystkie przejażdżki na świnkach, za wszystkie razy, kiedy udawałeś konia, i za wszystkie chwile, kiedy rzucałeś mną w powietrze i łapałeś mnie. Twoje ciało może teraz tego żałuje, ale dzięki temu mam wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, tato!

31. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca! Jesteś kimś więcej niż ojcem – jesteś przyjacielem. Dziękuję Ci za wszystko, co dla mnie zrobiłeś.

32. Każdego roku uczę się bardziej doceniać wartości, które mi przekazałeś. Kocham Cię, Tato.

33. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla najlepszego taty w historii! Jesteś nie tylko moim ojcem, ale także jednym z moich najbliższych przyjaciół. Kocham Cię!

34. Nie zamieniłbym cię na nic, tato. To znaczy, nikt mi niczego nie proponował, ale jestem pewien, że ja bym tego nie zrobił!

35. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca od dzieciaka, który sprawdził Twoje możliwości we wszystkim – nie ma za co!

36. Tato, dałeś mi to, co w życiu najlepsze: swój czas, swoją troskę i swoją miłość. Jestem naprawdę wdzięczny, że mam Cię w swoim życiu. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca!

37. Wszystkie lekcje, których nauczyłeś mnie przez te wszystkie lata, złożyły się na wspaniałe życie, które prowadzę dzisiaj.

38. Dzięki za nauczenie mnie tych wszystkich najlepszych rzeczy, które wiem, tato – plus kilku innych dobrych rzeczy, na które powinienem był zwrócić większą uwagę!

39. Wiem, że wychowanie mnie wymagało cierpliwości… delikatnie mówiąc. Dziękuję Ci za wszystkie Twoje!

40. Tato, życzę Ci, aby cała miłość, którą dałeś naszej rodzinie, wróciła dziś do Ciebie po stokroć!

41. Synowie stają się silnymi mężczyznami dzięki wpływowi swoich ojców. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, tato.

42. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Wielkiej Wymówki do Gry w Golfa!

43. To dzięki Tobie ta rodzina ma radość. Kochamy Cię, tato!

44. Blisko czy daleko, zawsze jestem wdzięczna za to, że jesteś wspaniałym tatą. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca.

45. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla największego farciarza na świecie… to znaczy ojca!

46. Nie ma dnia, żebym nie czuł się bardzo, bardzo szczęśliwy, że mam takiego tatę jak Ty. Jestem bardzo wdzięczny za wszystko, co dla mnie zrobiłeś.

47. Jestem Ci wdzięczny, Tato, i nie jestem pewien, czy kiedykolwiek będę w stanie odwdzięczyć się za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca!

48. Jeden dzień to za mało, by powiedzieć Ci, ile dla mnie znaczysz. Jestem tak błogosławiony, że mam Cię za ojca.

49. Życzę Wam, aby spełniły się wszystkie Wasze najśmielsze życzenia z okazji Dnia Ojca – może nawet to, żebyście nie zasnęli przez całe popołudnie, kiedy w telewizji leci baseball!

50. Kocham cię, tato – nawet jeśli nigdy nie zaakceptuję twojej prośby o przyjaźń.

krótkie życzenia na dzień ojca

krótkie życzenia na dzień ojca

51. Zawsze miałeś największe serce, tato. Tak wiele się od Ciebie nauczyłem: cierpliwości, dobroci, siły i odwagi. Tak bardzo Cię kocham!

52. Dziękuję za wychowanie mnie na uczciwego członka społeczeństwa – z małymi tylko wyjątkami!

53. Niektórzy ludzie nie wierzą w superbohaterów, ale nie poznali mojego niesamowitego taty.

54. Tato, jesteś moim człowiekiem, moim przyjacielem, moim przykładem – od tego, jak być najlepszym człowiekiem, jakim mogę być, po to, jak wybrać właściwe krzesło w salonie fryzjerskim.

55. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca z miłością od Twojego ulubionego dziecka. (Nie martw się – nie powiem innym, jeśli ty tego nie zrobisz).

56. Brakuje mi bycia z Tobą w Dniu Ojca, ale myślę o Tobie i mam nadzieję, że będziesz miał wspaniały dzień.

57. Najważniejsza lekcja życiowa, jakiej się nauczyłem: Gdy wszystko inne zawiedzie, zadzwoń do taty.

58. Blisko czy daleko, zawsze jestem wdzięczny za to, że jesteś wspaniałym tatą. Na zdrowie, tato!

59. Człowiek, mit, legenda. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, tato!

60. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, tato. Być może nigdy nie będę w stanie w pełni sprostać Twoim wymaganiom, ale jeśli kiedyś będę choć w połowie tak dobry jak Ty, przynajmniej będę wiedział, że próbowałem.

61. Żałuję, że nie mogę być tam osobiście, aby przypomnieć Ci osobiście, jak bardzo Cię kocham, Tato. Życzę Ci, aby ten dzień był najlepszy!

62. Tak wiele z tego, kim jestem, zawdzięczam temu, czego mnie nauczyłeś. Mam nadzieję, że wiesz, jak bardzo Cię kocham, szanuję i doceniam, Tato.

63. Tato, uwielbiam to, że nawet nie musimy głośno mówić, że jestem twoim ulubieńcem. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca.

64. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla najlepszego taty we wszechświecie. Kocham Cię!

65. Wiem, że nie mówię Ci tego często, ale kocham Cię, Tato.

66. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, tato. Beze mnie ten dzień byłby po prostu kolejną niedzielą!

67. Tato, byłeś moim najlepszym przyjacielem od pierwszego dnia na ziemi i będziesz nim do końca życia. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca.

68. Mimo że nigdy nie kupiłeś mi tego kucyka, nadal Cię kocham, tato. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca!

69. Tato, obiecuję, że pewnego dnia dam ci wnuki, które będą mnie tak samo denerwować, jak ja ciebie.

70. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, tato! Dziękuję za to, że zawsze stawałeś po mojej stronie w każdej kłótni i do tej pory ratujesz mnie przed besztaniem przez mamę! Kocham Cię!

71. Tato, byłeś przy mnie w chwilach wzlotów i upadków, ale zawsze dawałeś mi poczucie, że mogę wzbić się w powietrze! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca.

72. Dziękuję Ci, Tato, za to, że zawsze i na zawsze czułem się chroniony i kochany.

73. Wreszcie mogę się do tego przyznać: Dzięki Tobie jestem taki wspaniały. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca.

74. Nikt nie może kochać dziewczynki bardziej niż jej ojciec. Tato, zawsze byłeś moim bohaterem i zawsze nim będziesz. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca!

75. Jestem tak wdzięczna za wszystko, co dla mnie zrobiłeś przez te wszystkie lata, że kupiłam Ci tę kartę za 3 dolary. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca.

76. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, tato. Kocham Cię bardziej niż burrito. To poważna miłość.

77. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla mojego superbohatera. Byłeś najwspanialszym tatą, jakiego dziecko może mieć, a ja jestem najszczęśliwszą córką.

78. Synowie wzorują się na swoich ojcach, a ja jestem dumny z tego, że mam najfajniejszy wzór do naśladowania w historii!

79. Miłego Dnia Ojca. Miłość od Waszego ulubionego obciążenia finansowego.

80. Jesteś definicją inspiracji, odwagi i bezwarunkowej miłości. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, Staruszku!

81. Tato, nauczyłeś mnie podążać za marzeniami, a to jest zdecydowanie największy dar, jaki mi dałeś – zaraz obok bycia moim ojcem.

82. Wszystko, co dla mnie robisz, nie pozostaje niezauważone. Znaczysz dla mnie wszystko, a nawet więcej, tato.

83. Życie to nie bajka, ale wychowałeś mnie jak księżniczkę. Tak bardzo Cię kocham, tato.

84. Tato, jesteś moim Supermanem, co czyni mnie Twoim super synem! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca!

85. Tato, kochamy Cię z całego serca! Jako ojciec jesteś przywódcą, nauczycielem i przyjacielem. Życzymy Ci wspaniałego Dnia Ojca!

86. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, tato. W naszej rodzinie jesteś kimś więcej niż tylko mistrzem grilla. Jesteś także mistrzem żartów, mistrzem hydrauliki i cóż… w zasadzie jesteś super mistrzem w byciu tatą, a my bardzo Cię kochamy i doceniamy wszystko, co dla nas robisz!

87. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla wspaniałego taty, który powinien dostać Pokojową Nagrodę Nobla za to, że ze mną wytrzymuje.

88. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla mojego wspaniałego taty! Twój głos w mojej głowie zawsze mnie prowadził. Dziękuję za to, że nigdy mnie źle nie pokierowałeś.

89. Dziękujemy za to, że dzięki temu, że zostałeś tatą, możesz dziś świętować. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca.

90. Tato, może jestem już dorosła, ale wiem, że zawsze będę Twoją małą księżniczką i nie chciałabym, żeby było inaczej. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca.

91. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla człowieka, który nauczył mnie, jak robić kroki i rzucać, jak zagrywać piłkę do kosza, jak podążać za nią i prawie wszystkich innych ważnych rzeczy, które wiem o baseballu i życiu!

92. Tato, zamierzałam dać Ci najwspanialszy prezent na Dzień Ojca… ale przypomniałam sobie, że już mnie masz!

93. Dzięki, że nie pozwoliłeś mi spieprzyć sobie życia, tato. I dzięki, że nie zostawiłeś mnie gdzieś w wiadrze!

94. Róże są niebieskie, ojcowie są fajni. Dzięki Tobie wiem, jak rządzić. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, tato!

95. Tato, jesteś najlepszym ojcem, jakiego mogłam sobie wymarzyć – dopóki nie zaczniesz tańczyć!

96. Tato, nie potrafię sobie wyobrazić, jak wyglądałoby moje życie bez Ciebie. Bardzo dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłeś.

97. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca. Przez te wszystkie lata wiele nas łączyło, tato. I jeśli czegoś mnie nauczyłeś, to tego, żeby zawsze mieć czas na cieszenie się wyjątkowymi chwilami z tymi, których się kocha!

98. Tato, jesteś moim ulubionym rodzicem. Ale jeśli powiesz mamie, zaprzeczę, że kiedykolwiek to powiedziałem, a wiesz, komu ona uwierzy.

99. Zawsze robiliście to, co było dla mnie najlepsze, nawet jeśli wtedy tego nie rozumiałam. Co nie znaczy, że teraz też to rozumiem, ale wierzę Ci na słowo.

100. Mam nadzieję, że sprawiłem, że jesteś ze mnie dumny, tato. A jeśli nie, to może powinieneś obniżyć swoje oczekiwania! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca!

życzenia na dzień mamy i taty

101. “Nie ma dwojga najdroższych rodziców niż wy, mamo i tato. Niech Wasza rocznica da Wam tyle szczęścia i radości, na ile oboje zasługujecie. Szczęśliwej rocznicy!”

102. “Życzę, aby Wasza rocznica przyniosła Wam jeszcze wiele szczęśliwych i pełnych miłości wspomnień. Zasługujecie na całą miłość i szczęście na świecie. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, mamo i tato!”.

103. “Wasza rocznica jest także dniem dziękczynienia za miniony rok i za wyzwania, które udało się pokonać. Dziękujemy za to, że się kochaliście i daliście nam szczęśliwą rodzinę. Wszystkiego najlepszego!

104. “Jestem taką osobą, jaką jestem teraz, dzięki miłości i trosce, jaką okazywaliście nie tylko mnie, ale także sobie nawzajem. Jestem błogosławiona, że mam rodziców, którzy nadal są w sobie tak szaleńczo zakochani. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!”.

105. “Nadszedł czas, aby uczcić ten wspaniały kamień milowy w Waszym życiu. Kolejny rok pokonanych wyzwań i nowy rok, aby wspólnie tworzyć nowe wspomnienia. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, mamo i tato!”.

106. “Zawsze, gdy nadchodzi ten dzień, nie możemy powstrzymać się od wspomnień i poczucia wdzięczności za wszystko, co przeżyliście jako mąż i żona. Wiem, że przez te lata nie było łatwo, ale jest to także świadectwo, że prawdziwa miłość przetrwa. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, mamo i tato!”.

107. “Niech każdy mijający rok zbliża was do siebie. Pozostańcie szczęśliwi i zakochani, chłopaki. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!”.

108. “Absolwent, urodziny czy pierwsza praca – żadna uroczystość w moim życiu nie byłaby godna, gdyby nie Wasza rocznica, która z każdym rokiem umacnia naszą rodzinę. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy”.

109. “Zawsze uczyłeś nas, że w życiu trzeba osiągać kamienie milowe. Gratuluję, że sam go osiągnąłeś. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy dla naszych drogich rodziców”.

200.  “Z każdym mijającym rokiem wasze małżeństwo nie staje się nudne, stare i niewdzięczne. Staje się za to pięknie zabytkowe i bezcenne. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy.”

201. “Najlepszej mamie i najlepszemu tacie na świecie życzę bardzo szczęśliwej rocznicy. Naprawdę bardzo się cieszę, że pozostaliście silni w swojej miłości i razem pokonaliście przeszkody. Kocham was!”

202. “W tym świecie fałszywych obietnic wy dwoje jesteście przykładem prawdziwej miłości i oddania. Życzę Wam, aby kiedyś dane mi było przeżyć w szczęśliwym związku małżeńskim tyle lat. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!”

203. “Macie niesamowitą historię do opowiedzenia. Byliście ze sobą we wszystkich życiowych wzlotach i upadkach. Wszystko, co mam w sobie dobrego, odzwierciedla to, jak wspaniałymi rodzicami byliście dla mnie!”.

204. “Rozpoczynając kolejny rok wspólnej drogi, życzę Wam dużo zdrowia i długiego życia, abyście mogli spędzić jeszcze wiele lat w miłości i szczęściu. Bardzo Was kocham, mamo i tato. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!”.

205. “Udowodniliście wszystkim, że nie ma idealnego małżeństwa. Ale niedoskonałe małżeństwo wciąż może być najszczęśliwsze, najsilniejsze i najbardziej kochające. Jestem z Was bardzo dumna, mamo i tato. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!”.

Zanim pękniesz pod presją i uciekniesz się do napisania swojego imienia, zapoznaj się z tymi pięknymi życzeniami na Dzień Ojca. Zacznij od zastanowienia się nad jego osobowością: Czy jest typem faceta, który doceni zabawny dowcip o ojcu? Jeśli jest bardziej sentymentalny, wybierz coś, co poruszy jego serce. Możesz też wybrać znaczący cytat o ojcostwie od jego ulubionego sportowca lub sławnej osoby. Pamiętaj: nigdy nie można się pomylić z przesłaniem płynącym prosto z serca.

Leave a Comment