życzenia na poniedziałek

Poniedziałkowe wiadomości i życzenia na poniedziałek: Po długim weekendzie przychodzi poniedziałek – dzień, który postrzegamy jako najwolniejszy dzień tygodnia. W poniedziałki czujemy, że nasz nastrój jest obniżony. Wszyscy zaczynają pracować i są zajęci na cały tydzień. Każdy wygląda na trochę zajętego i smutnego.

Wywołaj uśmiech na twarzy swojej ukochanej osoby lub kogoś, kogo znasz, dzięki tym radosnym wiadomościom, życzeniom i pozdrowieniom z poniedziałkowego poranka. Spraw, aby ich poniedziałkowy poranek był szczęśliwy. Możesz podzielić się tymi pozdrowieniami z poniedziałkowego poranka, wiadomościami z poniedziałkowego poranka i życzeniami z poniedziałku na WhatsApp, Facebooku, SMS-ie lub dowolnej platformie społecznościowej.

Błogosławieństwa i życzenia na dzień dobry w poniedziałek

1. Dzień dobry, to kolejny poniedziałek, w którym warto wstać i sprawić, by cały tydzień był wspaniały. Szczęśliwego poniedziałkowego poranka.

2. Życzę mojej ukochanej osobie radosnego poniedziałkowego poranka. Błogosławieństwa i korzyści tego dnia nie ominą Cię. Pozdrawiam Cię serdecznie.

3. Jest to szczególny dzień, który ma przynieść Ci pomyślność i błogosławieństwo. Niech ten dzień przyniesie Ci wszelkie dobrodziejstwa, które ma do zaoferowania. Amen. Szczęśliwego poniedziałkowego poranka, życzę błogosławionego dnia!

4. Nie musi to być weekend, aby mieć piękny poranek, poranek może zaoferować to samo. To kolejny poniedziałek, niech będzie błogosławiony.

5. Obudzenie się nowego dnia jest cennym darem od Pana, ciesz się nim, bo ten dzień dostarczy ci wszystkiego, co najlepsze. Dzień dobry w poniedziałek!

6. Wspaniały i niesamowity poniedziałek jest wszystkim, czego dla was pragnę, niech wszystko dzisiaj pójdzie gładko. Amen.

7. Życzę Wam, aby ten poniedziałek przyniósł Wam strumienie nadziei i radości, abyście podchodzili do wszystkiego z entuzjazmem i siłą. Z serca miłości przesyłam Wam pozdrowienia i błogosławieństwa. Życzę Wam wspaniałego poniedziałku!

8. Rezultatem każdego dnia, który rozpoczynacie z radością, jest zwycięstwo. Zaczynając z radością, wracajcie ze świadectwami zwycięstwa dzięki Jego miłosierdziu. Amen.

9. Poniedziałki są początkiem dni roboczych tygodnia, pełnych możliwości i nowych sił. Obyście zakończyli ten dzień lepiej, niż go rozpoczęliście. Amen. Szczęśliwego poniedziałkowego poranka!

10. Niech ten poniedziałek będzie jednym z najlepszych, jakie kiedykolwiek mieliście. Twoje usta będą wypełnione śmiechem i niekończącą się radością. Amen.

11. Bądź pewien, że twój Stwórca ma dla ciebie to, co najlepsze. Nie lękaj się, a uzyskasz z tego dnia to, co najlepsze. Życzę pięknego poniedziałku.

12. Czy wiesz, co sprawia, że poniedziałek jest wyjątkowy? To punkt wyjścia do wspinania się po szczeblach kariery, jakie ma dla Ciebie do zaoferowania cały tydzień. Wykorzystaj go jak najlepiej.

13. Bez względu na to, jak trudne może być życie w ciągu dnia, bądźcie pewni, że w ten wyjątkowy poniedziałek będziecie mieć wszystko, co Wam sprzyja.

14. Dla optymistycznej osoby, jaką jesteś, ten poniedziałek będzie z pewnością pozytywnym doświadczeniem. Dostaniesz to, co najlepsze. Kocham Cię, błogosławionego poniedziałkowego pozdrowienia dla Ciebie.

15. Nie pozwólcie, aby cokolwiek zakłóciło radość waszej porannej godziny, bądźcie podekscytowani, ponieważ dziś będą wielkie powody do radości. Życzę Wam udanego poniedziałku!

16. To Ty jesteś głównym czynnikiem decydującym o Twoich przeżyciach w ciągu dnia i na jego zakończenie. Podejmij dziś właściwe decyzje. Szczęśliwego poniedziałku!

17. Spójrz na niebo i zobacz, jak pięknie i ekscytująco jest rano. Na twojej drodze pojawią się nieograniczone możliwości. Życzę pięknego poniedziałku!

18. Wasze błogosławieństwa będą dziś niezliczone, ponieważ jestem pewien, że będziecie bardziej uprzywilejowani niż kiedykolwiek w przeszłości. Życzę wam pogodnego i obiecującego poniedziałku.

19. Wszystko, co w przeszłości okazywało się trudne, dziś stanie się proste dzięki błogosławieństwu, jakie poniedziałek wniesie do twojego życia. Wszystko, co dobre, jest Twoje, życzę Ci błogosławionego poniedziałku.

20. Niech Twoja radość płynie jak oceany. Będziesz tak podekscytowany tym, co byś dzisiaj zobaczył, i niczego nie będziesz żałował. Amen. Jesteście wielce uprzywilejowani, życzę wam wspaniałego poniedziałku.

Poniedziałek Modlitwa na cały tydzień

21. Należy dziękować Bogu, który umożliwił wam istnienie w tym nowym dniu, jakiego jeszcze nie było. Jego imię jest wysławiane na wieki na firmamencie.

22. Postanawiam, że dzisiejszy dzień będzie dla ciebie bajeczny, a światło Bożego oblicza zajaśnieje na twojej drodze. Amen.

23. W dniu dzisiejszym ogłaszam, że wszystkie moje wysiłki zakończą się szybkim sukcesem, a w moich dzisiejszych doświadczeniach nie będzie nic spowalniającego. Amen.

24. Będę wspomagany przez palce Boże, by czynić lepiej niż moi rówieśnicy, będę głową, a nie ogonem, w imię Pana. Amen.

25. Palce Boga uniosą cię i sprawią, że staniesz się zjawiskiem, z którym trzeba się liczyć. Nic nie będzie dla ciebie niekorzystne. Amen.

26. W tym dniu jesteś błogosławiony ponad swój wysiłek, nigdy nie będziesz się wstydził. Słońce pomyślności i przełomu uśmiechnie się do ciebie. Amen.

27. Niebiosa uśmiechną się do ciebie i sprawią, że ziemia będzie ci sprzyjać jak nigdy dotąd. Każdy, kto cię zobaczy, będzie ci sprzyjał. Szczęśliwego poniedziałku, Kocham Cię!

28. Nie znajdziesz się dziś sfrustrowany, Pan sprawi, że wszystko będzie ci się układać z łatwością. Imię Boże będzie uwielbione w twoim życiu. Amen.

29. Zanim zadzwonisz, odpowiedzi same do ciebie przyjdą. Pomoc nadejdzie do Ciebie z daleka i bliska. Ten poniedziałek będzie dla ciebie niezapomniany. Amen.

30. Dobroć tego dnia znajdzie do ciebie drogę, nie będziesz się zmagał, zanim nie znajdziesz swojej drogi. Niech Bóg będzie z wami, życzę wam błogosławionego poniedziałku!

31. Modlę się za was, abyście bez względu na to, jakie przeszkody napotkacie dziś na swojej drodze, zwyciężyli i przeszli na drugą stronę bez ran. Amen. Życzę błogosławionego poniedziałku!

32. Każda przeżyta dziś trudność będzie kamieniem milowym do twojej ziemi obiecanej, nie będzie cię przygniatać. Amen.

33. W ten błogosławiony poniedziałkowy poranek wzniesiesz się wyżej niż kiedykolwiek wcześniej. Nic nigdy nie będzie ci ciążyło, bez względu na wszystko. Amen.

34. Bez względu na to, co stanie na twojej drodze, zawsze zwyciężysz. Pokonasz przeszkody na swojej drodze i będziesz się radował z dobroci Pana. Amen.

35. Niechaj w tym dniu, zwanym poniedziałkiem, wzniesiecie się na najwyższy poziom, na jaki kiedykolwiek mogliście się wznieść, a radość i zadowolenie zagoszczą na waszej drodze. Amen.

36. Niech ten dzień i kolejne będą dla was pięknym przeżyciem, miłosierdzie i dobroć pójdą za wami i będziecie wychwalać imię Pana.

37. Każdy, kogo dziś spotkasz lub kto cię spotka, nazwie cię błogosławionym z powodu cudów, jakie Pan ukaże w twoim życiu. Amen.

38. Jesteś przeznaczony na szczyt, nigdy nie zostaniesz na dole. Podwyższacz ludzi podniesie cię i powiększy swoje imię w twoim życiu. Życzę Ci pięknego dnia!

39. Boża łaska, miłosierdzie, przychylność i obfitość pójdą dziś za tobą i będą z tobą wędrować, aż spełnisz każde piękne marzenie swego serca. Amen.

40. Bóg będzie ci błogosławił ponad ludzką wyobraźnię, staniesz się cudem dla świata. Błogosławiony we wszystkim, co robisz! Amen.

Błogosławieństwo na dzień dobry w poniedziałek

41. Nadchodzi kolejny piękny, oczekiwany przez wszystkich poniedziałek. Jest to dzień stworzony specjalnie do realizacji projektu, który jest w Twoich rękach. Przygotujcie się, a odniesiecie dziś sukces bez zarzutu. Amen.

42. Jestem przekonany, że coś wspaniałego, chwalebnego, korzystnego, wyjątkowego jest dla ciebie zapakowane i dziś majestatycznie cię nawiedzą. Amen.

43. Dzisiejszy dzień będzie lepszy od wczorajszego, będzie to początek nowych wydarzeń w Twoim życiu, pracy, biznesie, rodzinie. Ten dzień będzie dla ciebie fantastyczny. Amen.

44. Będziecie dążyć do przodu, o krok bliżej do swoich marzeń i pragnień serca, nie doświadczycie stagnacji we wszystkich swoich przedsięwzięciach. Amen.

45. Szczęście jest duszą biznesu tego dnia, bez szczęścia nie będzie energii, by usilnie dążyć do realizacji swoich marzeń. Obyście dziś znaleźli potrzebne wam szczęście. Amen.

46. Dobre wiadomości, które w naturalny sposób wywołają szczęście, będą ogłaszane na waszym terytorium. Zdumiewające i chwalebne rzeczy będą tańczyć wokół waszych terytoriów. Amen.

47. Przekonasz się, że odnosisz sukcesy i wykraczasz poza wszelkie ludzkie ograniczenia i przeszkody. Dzień dobry, życzę pięknego poniedziałku!

48. Pan będzie cię błogosławił i strzegł, będzie cię chronił przed niebezpieczeństwami. W imię Jezusa żadne zło nie będzie w stanie upolować twojej duszy. Idźcie w pokoju i bądźcie wielcy ponad miarę.

49. Pan rozjaśni wszystko, co ciemne na twojej drodze. On uczyni dla ciebie drogę tam, gdzie wydaje się, że jej nie ma. Dzień dobry, życzę błogosławionego poniedziałku!

50. Żadna siła nie będzie w stanie powstrzymać postępu w twoim życiu, niezależnie od niepowodzeń, będziesz szedł naprzód. Od tego poniedziałkowego poranka i dalej, będziesz doświadczał postępu w kierunku do przodu i w górę. Amen.

51. W tym dniu zwanym poniedziałkiem będą wszelkie powody do świętowania i radości, będziesz szedł do przodu i z każdym dniem stawał się większy. Gdziekolwiek zobaczysz zrzucenie w dół, twoje podniesienie będzie gwarantowane. Amen.

52. Niech niebiosa spełnią pragnienia waszego serca i sprawią, że wybuchniecie radością i szczęściem. Będziecie mieli powody do wdzięczności za dobro, które będzie się działo wokół was. Amen.

53. Z pewnością jest to dla Ciebie nowy początek. Będzie to początek pięknych i niesamowitych rzeczy w twoim życiu. Żadna dobra rzecz nie zostanie Ci odebrana. Szczęśliwego poniedziałku!

54. Moimi pragnieniami dla ciebie są: sukces bez granic, postęp bez ograniczeń, obfitość bez ograniczeń, dobrobyt bez granic. Amen.

55. Siła i energia, by pokonać wszelkie ograniczenia i przeszkody, a na końcu odnieść sukces, spłynie na Ciebie. Jesteś błogosławiony ponad swoich rówieśników.

56. Wasze długoletnie marzenia szybko się urzeczywistnią, wasze gwiazdy będą świecić chwalebnie aż do dni doskonałych. Błogosławieństwa Pana są waszymi porcjami. Amen.

57. Nie zaczynajcie dzisiejszego dnia z uczuciem dawnych niedociągnięć, wczoraj minęło, a teraz jest zupełnie nowy dzień, niech otrzymacie łaskę, abyście byli skoncentrowani w waszych przygodach. Amen.

58. Gdy obudzisz się w tym deszczu modlitw, dzisiejszy dzień będzie lepszy niż wczorajszy. Pomagają ci w tym palce Boże. Amen.

59. Mój Bóg będzie cię nieustannie prowadził i wprowadzi cię do dobrej krainy twojego Życia. Żadnej dobrej rzeczy Pan nie wstrzyma od ciebie. Amen.

60. Wszystko, na czym położysz swoje ręce, zrodzi dobrobyt. Ten dobrobyt dotknie każdej dziedziny twojego życia. Dziś będziesz triumfował bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Amen.

61. To kolejny poniedziałek, przed Tobą wspaniała okazja, aby zmienić strategię i sprawić, że Twoje życie stanie się bardziej kolorowe i piękne. Spodziewaj się, że dziś wszystko dobrze się dla Ciebie ułoży.

62. Nie trać koncentracji, nie zbaczaj z drogi, nie rozpraszaj się. Pan obdarzy cię łaską, abyś mógł zrealizować marzenia swego serca. Amen.

63. Bądź odważny i energiczny, potrzebujesz zarówno odwagi, jak i siły, aby zrealizować marzenia swojego serca. Błogosławieństwa są dzisiaj dla Ciebie. Amen.

64. Niech was ogarnie entuzjazm i dacie z siebie wszystko, bez względu na to, co życie rzuci wam dzisiaj pod nogi, łaska Pana będzie z wami bardzo blisko. Amen.

65. Każda minuta dnia będzie błogosławiona, twoje wyjścia i wejścia będą błogosławieństwami. Twoja głowa będzie podniesiona wszędzie tam, gdzie jest strącenie w dół. Amen.

66. Dobroć i miłosierdzie Pana są tym, co wynagradza wysiłek człowieka. Bez nich każdy wysiłek jest daremny. Niech ci dziś nie zabraknie Bożej pomocy. Amen.

67. Dziś dotrze do mnie to, co życie ma najlepszego do zaoferowania. Nie ominie mnie moja porcja, choćby nie wiem co! Mój dzień będzie promienny i niesamowity. Amen.

68. Niech odnowi się wasza energia, niech was ożywi moc, abyście mogli czynić to, czego nie mogliście czynić przedtem. Amen.

69. Pan wyniesie cię na nowe poziomy siły, chwały, honoru, błogosławieństwa, łaski i zdrowego zdrowia. Twoja głowa jest wysoko podniesiona dzięki miłosierdziu Bożemu. Amen.

70. To będzie jeden z najlepszych dni, jakie kiedykolwiek przeżyłem. Nastąpi ogromny wybuch niesamowitych cudów Bożych w moim życiu i w mojej rodzinie. Amen.

71. Dzieła mojej ręki rozkwitają bez granic. Nie ma granic dla postępu, jakiego dokonam w tym dniu. Duch Pański obdarza mnie wielką łaską.

72. Każda przeszkoda na drodze do mojego sukcesu w tym dniu jest dla mnie usunięta. Nic nie będzie w stanie zatrzymać postępu, jaki mam zrobić tego dnia. Amen.

73. Proszę o błogosławieństwo nieba dla mojego życia. W miarę jak będę błogosławiony przez Boga, będę też błogosławieństwem dla innych wokół mnie. Błogosławiona jestem w każdej minucie tego dnia. Amen.

74. Gdy rozpoczynasz nowy dzień, nakazuję wylanie łaski i błogosławieństwa na twoje życie, nie będziesz się trudził, aby twoje drogi się urzeczywistniły w imię Pana.

75. Niech moje życie będzie wyrazem Bożej łaski i dobroci, niech będę punktem przyciągającym uwagę całego świata w imię Jezusa. Amen.

76. Boża łaska ogarnie twoje wysiłki, a rezultat twojego życia w tym dniu będzie wypływem Bożej łaski i chwały. Amen.

78. Zstąpi na mnie łaska, by mieć serce pełne wdzięczności. Nie będę szemrać ani narzekać. Będę wdzięczny w każdej sekundzie dnia. Amen.

79. Dekretuję, że interwencja Boga w twoje życie będzie oczywista, nie będziesz zmagał się z życiem sam. Znajdziesz pomoc zawsze, gdy będziesz jej potrzebował. Amen.

80. Niech twój duch zostanie ochrzczony odwagą, by nie ustawać w wysiłkach, nawet jeśli istnieją oczywiste powody, dla których nie powinieneś tego robić. Obyś był odważny aż do zwycięstwa we wszystkich swoich walkach. Amen.

81. Błogosławione jest wszystko, co w tym dniu styka się z Tobą, błogosławiony jest owoc Twojego ciała. Błogosławione są dzieła twoich rąk. Jesteś wielce uprzywilejowany przez Pana. Amen.

82. To jest ten dzień, na który czekaliście, ponieważ jestem pewien, że przybliży was do waszych marzeń i celów bardziej niż wczoraj. Błogosławieństwo Pana jest nad tobą i nigdy nie ustąpi. Amen.

83. Gdy budzisz się ze szczęściem w sercu, niech twoje szczęście nie zna ograniczeń. Sytuacje życiowe nie będą w stanie przebić twojej radości w imię Pana Żywego. Amen.

84. Ogłaszam nad waszym Życiem, że wasze wysiłki otrzymują pełnię niepohamowanego błogosławieństwa Bożego. Każda chwila dnia jest błogosławiona. Amen.

85. Każdy dzień nie jest dla Ciebie, ale mogę z przekonaniem powiedzieć, że ten dzień jest dla Ciebie. Cieszcie się nim, a ten dzień przyniesie wam maksimum korzyści. Amen.

86. Śpiewajcie głośno i radujcie się, bo Pan uczynił ten dzień pięknym dla was, zanim się w ogóle zaczął. Jego imię jest godne, by być chwalonym wśród wszystkich bogów. Śpiewaj dziś chwałę, a będziesz ogromnie błogosławiony. Piękny poniedziałek dla Ciebie, Przyjacielu.

87. Otrzymuję łaskę skupienia i zajmowania się własnymi sprawami, aby nie rozpraszały mnie poczynania i zaniechania innych ludzi wokół mnie.

88. Porażka będzie daleko od ciebie, a sukces będzie biegł szybko, by przylgnąć do mnie zarówno dziś, jak i w dniach przyszłych. Amen. Kocham cię, wielki przyjacielu!

89. Gdy będziecie dziś pasować do swoich zajęć, nigdy nie chybicie celu, spełnią się wszystkie wasze marzenia i cele. Amen.

90. Niech Pan pomoże wam zachować żywą nadzieję nawet wtedy, gdy wydaje się, że już jej nie ma. Znajdziesz siłę, by wytrwać w obliczu przeciwności. Amen

91. Niech błogosławieństwo i dobro towarzyszą wam przez cały dzień i sprawią, że reszta dnia będzie chwalebnie błogosławiona.

92. Pan podniesie cię ponad twoje oczekiwania i da ci podźwignięcie, które przerasta twoje wysiłki. Twoje drogi są pomyślne w imię Pana. Amen.

93. Ten dzień będzie oznaczał początek wielkich rzeczy w Twoim życiu. Linia będzie spadać w przyjemnych dla ciebie miejscach. I nie zabraknie ci niczego. Amen.

94. Pan sprawi, że przekroczysz swoje najśmielsze marzenia, będziesz krzyczeć z radości z powodu strumieni błogosławieństw, które niebo przyniesie na twoją drogę. Amen.

95. Niech łaska Boga Najwyższego nigdy od ciebie nie odstąpi. Czynnik Boży, który sprawia, że rzeczy dzieją się z łatwością, nie ustanie w twoim życiu. Amen.

96. Jestem pewien, że ten dzień będzie lepszy niż poprzednie, że twoje życie będzie wypełnione radością i pokojem, który pochodzi od samego Boga. Amen.

97. Jesteście dla mnie bardzo wyjątkowi i bardzo was cenię. Szczególne błogosławieństwo, łaska i błogosławieństwo będą dziś twoim udziałem. Amen.

98. Bóg był dla ciebie miłosierny i za to jesteśmy mu wdzięczni. Jego miłosierdzie nie odstąpi od twojego życia. Amen.

99. Wasze modlitwy i wołania do nieba nie zostaną odrzucone, Bóg da wam szybką odpowiedź na wasze modlitwy. Amen.

100. Twoje oczekiwania na ten dzień są owocowane przez Pana. Twoje pragnienia nie zostaną przerwane. Imię Pana będzie chwalone w twoim życiu.

101. Pan będzie ci sprzyjał przez cały dzień, Jego błogosławieństwa i przychylność nie ustaną w całym twoim życiu. W miarę jak będziesz się rozwijał w ciągu dnia, będziesz czynił postępy w każdej dziedzinie swojego życia. Amen.

102. Od tego dnia nie zabraknie wam niczego dobrego i pożytecznego. Błogosławieństwa i łaski dla was.

Mamy nadzieję, że podobały Ci się wszystkie powyższe życzenia na poniedziałek , wiadomości na dzień dobry w poniedziałek i życzenia na dzień dobry w poniedziałek, jesteśmy pewni, że podzielisz się nimi również w swoim kręgu społecznym. Jeśli uważasz, że w tym wpisie można coś poprawić, daj nam znać w sekcji komentarzy, przedstawiając swoje cenne sugestie. Bezzwłocznie wprowadzimy Twoje pomysły do tego wpisu. A jeśli podoba Ci się ten post, prosimy o udostępnienie go jak najwięcej i pomoc w rozpowszechnianiu przesłania o witaniu poniedziałkowych poranków z pozytywnym nastawieniem. Te poniedziałkowe cytaty na dzień dobry, życzenia na dzień dobry i wiadomości mają moc, aby zmienić każdy burzliwy dzień w niezapomniany!

Leave a Comment