Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne dla rodziny: Boże Narodzenie to coroczny święty festiwal miłości, radości i świętowania. Wyślij kilka magicznych życzeń świątecznych dla rodziny i przyjaciół, mówiąc głośno, jak bardzo Ci na nich zależy. Nawiąż bliższy kontakt z bliskimi. Jeśli nie wiesz, co napisać na kartce świątecznej dla rodziny i przyjaciół, te życzenia bożonarodzeniowe pomogą Ci złożyć życzenia przyjaciołom i rodzinie z tej okazji. Wysyłanie miłości i błogosławieństw w Boże Narodzenie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Krótkie życzenia Wesołych Świąt

Potrzebujesz krótkiej i słodkiej (lub śmiem twierdzić, że w ostatniej chwili!) wiadomości świątecznej do napisania na kartce? Oto kilka krótkich życzeń na Wesołych Świąt, które są idealne dla prawie każdego!

1. Życzymy Wam i Waszym rodzinom wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia i błogosławionego Nowego Roku!

2. Wesołych Świąt! I najlepsze życzenia na rok 2023.

3. Życzymy Wam radosnych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślności w Nowym Roku.

4. Wesołych Świąt! Z życzeniami wszelkiej pomyślności w okresie świątecznym i w nadchodzącym roku.

5. Niech pokój i radość Bożego Narodzenia będą z Wami dzisiaj i przez cały Nowy Rok.

6. Z naszego domu do Waszego życzymy Wam Wesołych Świąt i szczęśliwego okresu świątecznego! Bądźcie bezpieczni i uważajcie na siebie.

7. Niech Wasze Święta Bożego Narodzenia będą pełne miłości, śmiechu i życzliwości. A nadchodzący rok niech będzie pełen zadowolenia i radości. Wesołych Świąt!

8. Życzymy Wam pięknych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!

9. Najcieplejsze myśli i życzenia wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku. Niech pokój, miłość i pomyślność zawsze  Wam towarzyszą.

10. Życzymy Wam radosnych świąt oraz szczęśliwego i spokojnego Nowego Roku.

11. Najlepsze życzenia z okazji świąt oraz zdrowia i szczęścia w nadchodzącym roku.

12. Życzymy Wam wesołych świąt Bożego Narodzenia i wspaniałego Nowego Roku.

13. Niech w tym najpiękniejszym okresie znajdziecie wiele powodów do radości. Wesołych Świąt i dużo miłości od naszej rodziny do Waszej!

14. Niech Święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam i Waszej rodzinie  tylko szczęście i radość.

15. Dar miłości. Dar pokoju. Dar szczęścia. Niech to wszystko będzie Twoje na Boże Narodzenie.

16. Najcieplejsze myśli i życzenia wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

17. Mimo że jesteście daleko, będziecie w moich myślach w te Święta Bożego Narodzenia. Przesyłam Wam najserdeczniejsze życzenia wesołych świąt Bożego Narodzenia.

18. Przesyłam Wam najserdeczniejsze życzenia wspaniałych świąt z całego świata. Wesołych świąt!

19. Dziękuję Wam za to, że jesteście tak ważną częścią mojego życia. Życzę Wam wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, a nadchodzący rok będzie pełen wielu błogosławieństw dla Was i Waszych rodzin.

20. Zdrowie za ciepłe wspomnienia z wakacji!

21. Niech bliskość najbliższych, rodziny i przyjaciół napełni Wasze serca radością.

22. Niech Wasze Święta Bożego Narodzenia będą pełne radości i życzliwości!

23. Życzę Wam, aby Wasze święta były pełne radości, niespodzianek i magii!

24. Pozdrowienia z całego sezonu! I najlepsze życzenia na Nowy Rok.

25. Życzymy szczęśliwego i pomyślnego Nowego Roku!

26. Wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

27. Pozdrowienia z okazji sezonu i najlepsze życzenia na Nowy Rok!

Życzenia Wesołych Świąt

Życzenia Wesołych Świąt

Oto kilka wariantów tego, jak można życzyć komuś Wesołych Świąt. To świetny pomysł, jeśli szukasz alternatywnych sposobów na podpisanie wiadomości na kartce świątecznej.

28. Wesołych Świąt!

29. Wesołych Świąt!

30. Pozdrowienia z okazji sezonu!

31. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

32. Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia!

33. Wszystkiego najlepszego z okazji świąt!

34. Życzymy magicznego okresu wakacyjnego!

Zabawne życzenia Wesołych Świąt

Oto kilka zabawnych życzeń Wesołych Świąt, które świetnie sprawdzą się w kartce z życzeniami wraz z zabawną wiadomością od Ciebie. Dodałem przykładową wiadomość, którą możesz napisać pod niektórymi z tych zabawnych świątecznych powiedzonek, ale zdecydowanie spersonalizuj je bardziej, aby pasowały do odbiorcy! Te zabawne wiadomości świąteczne to świetny sposób na wywołanie uśmiechu u dalekiego przyjaciela w te święta!

35. “Jedną z fajnych rzeczy w świętach Bożego Narodzenia jest to, że można sprawić, by ludzie zapomnieli o przeszłości, dając im prezent”.

36. Nie myśl o tym, że ja Cię przekupuję, pomyśl o tym, że szerzę świąteczną radość!

37. “Trzy etapy człowieka: Wierzy w Świętego Mikołaja. Nie wierzy w Świętego Mikołaja. On jest Świętym Mikołajem.”

38. Gratulacje z okazji przejścia do trzeciego etapu! Wesołych Świąt, stary.

39. “Wszystko jest zabawą i grą, dopóki Mikołaj nie sprawdzi listy niegrzecznych”.

40. Miejmy nadzieję, że w tym roku nie zwracał na nas uwagi! Dzięki za bycie tak wspaniałym przyjacielem, miło było spędzić z Tobą czas przez ten rok. Życzymy wspaniałego roku 2023!

41. Jednym z pewnych znaków, że się starzejesz, jest to, że Mikołaj z roku na rok wygląda coraz młodziej. Zdrowie za kolejny rok świątecznej zabawy!

42. “Wiele można powiedzieć o człowieku na podstawie tego, jak radzi sobie z trzema rzeczami: deszczowym dniem, zagubionym bagażem i poplątanymi lampkami choinkowymi”.

43. Niezależnie od tego, jak bardzo poplątane będą w tym roku światełka, wiem, że poradzisz sobie z tym doskonale. Wesołych Świąt!

44. Niech Wasz eggnog będzie doprawiony dużą ilością rumu, który pomoże Wam przetrwać ten świąteczny czas. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

45. Jesteś bardzo podobny do niektórych moich ozdób choinkowych. Jasne, kolorowe i trochę popękane!

46. Ja: “Chcę mieć magicznego jednorożca na Gwiazdkę”.

Mikołaj: “Bądź realistą”.

Ja: “Dobrze. Chcę mieć 5 minut dla siebie każdego dnia, żeby wypić gorącą kawę i wysikać się w spokoju”.

Mikołaj: “Jakiego koloru jednorożca byś chciał?”.

To sprawiło, że pomyślałam o nas! Dziękuję Ci za to, że w tym roku byłaś tak wspaniałą przyjaciółką i wsparciem. Życzę Ci, abyś w nadchodzącym roku miała więcej snu i czasu dla siebie. Wesołych Świąt!

47. “Trzy MĄDRE KOBIETY zapytałyby o drogę, przybyłyby na czas, pomogłyby urodzić Dzieciątko, kupiłyby praktyczne prezenty, posprzątałyby stajenkę, zrobiłyby zapiekankę, a na ziemi zapanowałby pokój!”.

48. Do mojej bardzo mądrej i niesamowitej [żony/matki], co byśmy bez Ciebie zrobili? Dziękuję Ci za codzienną opiekę nad nami i za wszystkie gotowanie, sprzątanie, zakupy, negocjacje, przytulanie i opowieści, które robisz każdego dnia, aby nasza rodzina była tak szczęśliwa i zdrowa. Życzymy Wam Wesołych Świąt i wspaniałego 2023 roku!

49. Boże Narodzenie (rzeczownik). Jedyny okres w roku, w którym można siedzieć przed martwą choinką i jeść cukierki ze skarpetek.

50. “Marzę o Białych Świętach. Ale jeśli zabraknie Białej, wypiję Czerwoną!”.

51. Cieszymy się, że będziemy mogli świętować razem z Wami w okresie świątecznym. Zdrowie za wspaniały rok 2023!

52. “Czas wczuć się w świąteczny nastrój… gin, wódka, whisky…”

53. Cieszymy się, że będziemy mogli świętować z Wami w czasie świąt. Życzymy Wam Wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

54. Mam nadzieję, że spodoba Ci się prezent, który kazałeś mi dla Ciebie kupić. Wesołych Świąt!

55. Uwaga: Święta Bożego Narodzenia zostały odwołane! Najwyraźniej TY powiedziałeś Mikołajowi, że byłeś w tym roku DOBRY… umarł ze śmiechu!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Życzenia na trudne święta

Na ogół lubimy, gdy święta Bożego Narodzenia są lekkie, ale nie możemy ignorować faktu, że wielu z nas przeżyło trudny rok, zmagając się z chorobą, stratą, niepewnością zatrudnienia i izolacją z powodu COVID-19. Mając to na uwadze, poniżej podajemy kilka przykładów życzeń świątecznych, które można wykorzystać jako punkt wyjścia do napisania własnych listów z wyrazami otuchy dla przyjaciół i rodziny, zarówno bliskich, jak i dalekich.

56. Nowy Rok? Tak, proszę! Życzymy nam wszystkim, aby nadchodzące czasy były lepsze! Życzymy Wam radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz bezpiecznego i zdrowego 2022 roku.

57. Z naszej bańki do Waszej życzymy Wam Wesołych Świąt i szczęśliwego okresu świątecznego! Bądźcie bezpieczni i uważajcie na siebie.

58. Ta kartka świąteczna jest pełna wolnych od wirusów uścisków i całusów specjalnie dla Ciebie! Życzymy Ci wesołych świąt i do zobaczenia wkrótce. Do tego czasu życzymy Wam z daleka dużo zdrowia i szczęścia!

59. Niech magia świąt Bożego Narodzenia wypełni Wasz dom radością i pokojem. Przesyłam dużo miłości Waszej rodzinie i czekam na dzień, w którym będziemy mogli Was znowu zobaczyć. Dbajcie o siebie i bądźcie bezpieczni.

60. Życzymy Wam radosnych świąt Bożego Narodzenia i okresu świątecznego. Wiemy, że miniony rok był dla Was bardzo trudny, i modlimy się, aby nadchodzący rok przyniósł więcej dobrych chwil dla Waszej rodziny. Przesyłamy wyrazy miłości i dobre życzenia na lepsze dni.

61. Wesołych Świąt! Bardzo nam przykro z powodu Twojej choroby i mamy nadzieję, że z każdym dniem czujesz się coraz lepiej. Niech ten okres świąteczny będzie czasem odpoczynku, kiedy będziecie wracać do zdrowia, a Nowy Rok będzie pełen nadziei na lepsze dni w przyszłości.

62. Chcemy, abyście wiedzieli, że jesteście w naszych myślach i modlitwach każdego dnia, kiedy wspominamy [imię] i strasznie za nim tęsknimy. Wiemy, że okres Bożego Narodzenia będzie bardzo trudny i chcielibyśmy móc zgromadzić się wokół Was osobiście, aby bardziej Was wspierać. Pozdrawiamy Was z daleka, a jeśli czegoś potrzebujecie, dajcie nam znać.

63. Przesyłam Wam wszystkim naszą miłość i życzenia wesołych świąt. Dzisiaj możemy być osobno, ale zawsze jesteście w naszych sercach. Uważajcie na siebie i bądźcie bezpieczni w tych niepewnych czasach. Tęsknimy za Wami!

Życzenia religijne Wesołych Świąt

Te religijne życzenia Wesołych Świąt nawiązują do Boga, Jezusa i pierwszego Bożego Narodzenia. To piękny sposób, aby życzyć Wesołych Świąt Twoim religijnym przyjaciołom i rodzinie.

64. Niech w czasie Świąt Bożego Narodzenia i zawsze towarzyszy  wam dar wiary, błogosławieństwo nadziei i pokój Jego miłości.

65. Cicha noc, gwiazda nad nami, błogosławiony dar nadziei i miłości. Życzę Wam błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

66. Niech Bóg napełni wasze życie miłością, radością i pokojem w te Święta Bożego Narodzenia i w całym Nowym Roku.

67. Niech w te Święta Bożego Narodzenia wasze serca będą wzniesione w uwielbieniu za wspaniały dar Jezusa i radość, jaką wnosi On do naszego życia. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i błogosławionego Nowego Roku.

68. Wiara sprawia, że wszystko jest możliwe,

Nadzieja sprawia, że wszystko działa,

Miłość czyni wszystko pięknym,

Obyście mieli wszystkie trzy na te Święta.

Wesołych Świąt!

69. Małe dziecko,

Błyszcząca gwiazda,

Stabilna nieuprzejmość,

Drzwi są uchylone.

Jednak w tym miejscu,

Taki surowy, opuszczony,

Nadzieja wszystkich

Świat się narodził.

~ Anonim.

70. Dzielę się z wami chwałą, cudem  i wspaniałością tego okresu świątecznego. Życzę błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

71. Wesołych Świąt! Niech Bóg obficie Wam błogosławi w tym świątecznym okresie.

72. Magia świąt Bożego Narodzenia nie tkwi w prezentach, ale w Jego obecności. Niech te Święta Bożego Narodzenia będą dla Was darem wiary, a Nowy Rok obfituje w  wiele błogosławieństw.

73. Niech poczujecie Bożą obecność w świecach, które delikatnie roztaczają swój blask w czasie Bożego Narodzenia, i niech doświadczycie cudu Jego trwałej miłości, gdy prowadzi Was przez każdy dzień nadchodzącego roku. Niech Boże Błogosławieństwo będzie z Wami w czasie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku!

74. Niech radość będzie Waszym darem na Boże Narodzenie, a wiara, nadzieja i miłość niech będą Waszymi skarbami w Nowym Roku.

75. Bóg dał nam swój największy dar w ten pierwszy dzień Bożego Narodzenia i niech ten cud zawsze prowadzi i oświetla waszą drogę. Wesołych Świąt!

76. “Dzień Bożego Narodzenia jest dniem radości i miłosierdzia. Niech Bóg uczyni was bardzo bogatymi w jedno i drugie. “

77. Nie liczy się to, co dostajesz, ale to, co dajesz. Dziękuję, że jesteście wspaniałym przykładem dobroczynności i wiary.

78. “Podobnie jak Bóg, Boże Narodzenie jest ponadczasowe i wieczne, od zawsze do zawsze. Jest czymś jeszcze większym niż to, co wydarzyło się tamtej nocy w małym, oświetlonym gwiazdami Betlejem; ono jest za gwiazdami od zawsze. Boże Narodzenie było w sercu Boga, zanim powstał świat”.

79. “Adwent pomaga nam pamiętać, że światło świeci w ciemności, a my je odbijamy”.

80. Niech wasze światło świeci jasno w tym okresie Bożego Narodzenia, gdy będziemy odzwierciedlać przesłanie Bożego Narodzenia.

81. W ten piękny świąteczny dzień, otoczeni przyjaciółmi i bliskimi, pamiętajmy o prawdziwym znaczeniu Bożego Narodzenia, dzieląc się Bożą miłością do stworzenia.

82. Jest to sezon na dawanie, dobroczynność, szacunek dla wszystkich stworzeń Bożych i wprowadzanie pokoju na naszej Ziemi.

83. A jeśli chciałbyś dodać werset biblijny do wiadomości na kartce, zajrzyj na naszą stronę Świąteczne wersety biblijne.

Romantyczne życzenia Wesołych Świąt

Boże Narodzenie to piękny czas na romans i przytulanie się do siebie przy ciepłym ogniu. Wprowadź nastrój za pomocą jednego z tych romantycznych życzeń Wesołych Świąt dla zakochanych, idealnych do napisania na kartce lub w wiadomości tekstowej do swojej wyjątkowej osoby.

84. Życzę Ci, aby Twoje Święta Bożego Narodzenia roziskrzyły się świąteczną radością, jak błyszcząca gwiazda, którą jesteś.

85. Bez względu na to, jaki prezent znajdę pod choinką, jesteś wszystkim, czego potrzebuję. Wesołych Świąt dla mojego ukochanego.

86. Jesteście dla mnie tak wyjątkowi. Uwielbiam dzielić z Tobą życie i miłość. Niech w te Święta Bożego Narodzenia spełnią  się wszystkie Twoje życzenia.

87. Niech ten czas przyniesie Wam tyle szczęścia i miłości, ile Wy przynieśliście mnie. Życzę Wam wspaniałych, wspólnych Świąt Bożego Narodzenia!

88. Jesteś prezentem, o który co roku proszę Mikołaja! Nie mógłbym sobie wymarzyć lepszego prezentu niż spędzenie świąt z Tobą.

89. Spotkajmy się pod jemiołą. Będę tam z dzwoneczkami.

90. Cały rok czekałem, żeby spędzić z Tobą święta! A teraz, gdy już nadeszły, nie mogę sobie wyobrazić, jakiego prezentu pragnęłabym bardziej niż tego. Wesołych Świąt, kochanie!

91. Moja miłość do Ciebie świeci jaśniej niż lampki na choince. Wesołych Świąt!

92. Nie wyobrażam sobie innego sposobu spędzenia Świąt Bożego Narodzenia niż przebywanie z Tobą w cieple.

93. Gdybym mógł zapakować moje serce i wysłać je do Ciebie na Boże Narodzenie, zrobiłbym to. Ponieważ nie mogę, ta kartka będzie musiała wystarczyć.

94. Jesteś najlepszym prezentem gwiazdkowym, jaki można dostać!

95. Widząc Was, pozbywam się całego stresu związanego z okresem świątecznym. Dziękuję, że wypełniasz moje święta radością i miłością.

96. Być może w tym roku nie będziemy mogli wspólnie świętować Bożego Narodzenia, ale pamiętajcie, że zawsze jesteście w moich myślach. Z serdeczną miłością z głębi serca.

97. Będąc z Tobą na Boże Narodzenie, czuję się znowu jak dziecko. Z tą różnicą, że zamiast na prezenty, czekam na nasze pocałunki.

Życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Cytaty i powiedzenia

Piękne, inspirujące i zabawne cytaty i powiedzenia na temat Wesołych Świąt, które możesz wykorzystać jako część wiadomości na kartce okolicznościowej, aby uchwycić ducha świąt.

98. “Obyś nigdy nie był zbyt dorosły, by szukać nieba w Wigilię”.

99. “Najlepszym sposobem na szerzenie świątecznej radości jest śpiewanie głośno, aby wszyscy słyszeli”.

100. “Najlepszy ze wszystkich prezentów pod choinką: obecność szczęśliwej rodziny spowitej w siebie nawzajem”.

101. “Słyszałem dzwony w dzień Bożego Narodzenia, jak grają stare, znane kolędy. I dzikie i słodkie powtarzają się słowa, o pokoju na ziemi, dobrej woli dla ludzi!”.

102. “Dla dzieci Boże Narodzenie to oczekiwanie. Dla dorosłych Boże Narodzenie to pamięć”.

103. “Wydaje się, że w samej nazwie Boże Narodzenie tkwi magia”.

104. “Boże Narodzenie to pudełko z ozdobami choinkowymi, które stały się częścią rodziny”.

105. “Takie jest przesłanie Bożego Narodzenia: Nigdy nie jesteśmy sami”.

106. “Prawdopodobnie powodem, dla którego w okresie Bożego Narodzenia wszyscy tak szalejemy z niekończącym się, niepohamowanym i często głupim kupowaniem prezentów, jest to, że nie do końca wiemy, jak ubrać w słowa naszą miłość”.

107. “Boże Narodzenie jest lustrem, w którym odbija się to, co najlepsze w życiu. Tam, gdzie widzimy siebie poruszonych hojnością, zainspirowanych nadzieją i podniesionych na duchu miłością, nie tylko do nas samych, ale do całego rozwijającego się wszechświata.”

108. “Jednym z najwspanialszych bałaganów na świecie jest bałagan powstały w salonie w dzień Bożego Narodzenia. Nie sprzątaj go zbyt szybko”.

109. “W czasie świąt Bożego Narodzenia oczekujemy zbyt wiele. To musi być magiczne. Wszystko musi się udać. Uczta. Zabawa. Idealny prezent. Całe to oczekiwanie. Spokojnie. Liczy się tylko miłość. Reszta to świecidełka”.

110. “Jest pewna magia, która pojawia się wraz z pierwszym śniegiem. Jeśli pierwszy śnieg jest jednocześnie śniegiem bożonarodzeniowym, to na pewno wydarzy się coś wspaniałego”.

111. “Czym jest Boże Narodzenie? Jest to czułość wobec przeszłości, odwaga wobec teraźniejszości, nadzieja wobec przyszłości. To gorące życzenie, aby każdy kielich napełnił się błogosławieństwami obfitymi i wiecznymi i aby każda droga prowadziła do pokoju.”

112. “Boże Narodzenie to robienie dla kogoś czegoś ekstra”.

Życzenia Wesołych Świąt dla rodziny

Boże Narodzenie to czas łączenia się z daleką rodziną, a także z tą, którą zobaczymy w okresie świątecznym. Te życzenia Wesołych Świąt dla rodziny pomogą Ci rozprzestrzenić świąteczny nastrój blisko i daleko!

113. Niech okres Bożego Narodzenia wypełni Wasz dom radością, serce miłością, a życie śmiechem. Życzymy Wam Wesołych Świąt i czekamy na Was w 2023 roku.

114. Niech dobre czasy i skarby teraźniejszości staną się złotymi wspomnieniami jutra dla Waszej kochanej rodziny, tak jak nasze wspomnienia z dzieciństwa są teraz tak radosnymi wspomnieniami z wakacji. Życzę Wam dużo miłości, radości i szczęścia. Wesołych Świąt!

115. Mówi się, że najlepszym ze wszystkich prezentów pod choinką jest obecność szczęśliwej rodziny, otulonej sobą nawzajem. Życzę Wam Wesołych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych oraz wielu błogosławieństw w nadchodzącym roku.

116. “Boże Narodzenie to czas rozpalania ognia gościnności w izbie, płomienia dobroczynności w sercu.” ~ Washington Irving

117. Dziękujemy, że zechcieliście nas gościć w tym świątecznym okresie. Niech reszta roku będzie radosna i pogodna.

118. Cokolwiek jest piękne. Cokolwiek jest znaczące. Cokolwiek, co przynosi Ci szczęście. Niech to będzie Wasze w tym okresie świątecznym i przez cały nadchodzący rok.

119. Za radosną teraźniejszość i dobrze wspominaną przeszłość! W te Święta Bożego Narodzenia wznosimy za Was kieliszek z [wstaw swoją lokalizację]. Życzymy Wesołych Świąt i wspaniałego Nowego Roku.

120. Niech okres świąteczny zakończy obecny rok w radosnym nastroju i otworzy drogę do świeżego i jasnego Nowego Roku. Wesołych Świąt dla Ciebie i Twojej rodziny!

121. Nie ma to jak dobrze oświetlona choinka, która przypomina mi o wszystkich zabawach, jakie mieliśmy razem jako dzieci. Życzę Wam, aby święta Bożego Narodzenia były tak samo pełne cudów jak wtedy, gdy byliśmy mali! Wesołych Świąt.

122. Dzięki Wam Boże Narodzenie zawsze było dla mnie szczególnym czasem. Mam nadzieję, że teraz z daleka czujecie moją miłość i wdzięczność. Przesyłam Wam moje najserdeczniejsze życzenia i błogosławieństwa.

123. Niech cud Bożego Narodzenia przyniesie Wam radość i szczęście. Życzę Wam zadowolenia i pokoju wśród Was i Waszych rodzin.

124. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mogliście być z nami, aby świętować z nami święta i dzielić się naszym dobrym humorem! Niech nasze pełne nadziei życzenia podążają za Wami do domu i ogrzewają Was w Nowym Roku.

125. Teraz, gdy dzieci są już poza domem, możesz spokojnie odpocząć przed świętami! Życzę Wam relaksujących i bezstresowych świąt.

Życzenia Wesołych Świąt dla przyjaciół

Święta Bożego Narodzenia to świetny pretekst, aby dotrzeć do dalekich przyjaciół i dać im znać, że Ci na nich zależy. Wyślij im najlepsze życzenia na nadchodzący rok za pomocą tych pięknych życzeń Wesołych Świąt dla przyjaciół.

126. Mówi się, że przyjaciele to rodzina, którą się wybiera. Bardzo się cieszę, że w tym sezonie świątecznym będę mógł spędzić trochę czasu z wybraną przeze mnie rodziną.

127. Zawsze czuję się jak dziecko, gdy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Wiecie, co to oznacza… Zabawmy się w jakieś świąteczne psoty!

128. Ciasteczka, ciasta, przyprawy korzenne i kakao… Kiedy zaczyna pachnieć świętami, trudno nie poczuć się jak w domu. Oto małe co nieco, które rozsieje świąteczny nastrój w Twoim domu.

129. Święta są piękne, ale mogą też sprawić, że ludzie czują się przygnębieni i zestresowani. Wiem, że to może być trudny okres w roku, i chcę, żebyś wiedział, że nie jesteś sam. Przesyłam Wam moje najserdeczniejsze życzenia świąteczne i dużo miłości.

130. To nie byłyby święta bez Ciebie. Cieszę się, że jesteś ze mną, rok po roku.

131. Życzę Wam Świąt pełnych zabawy i śmiechu oraz wspaniałego Nowego Roku! Nie mogę się doczekać, żeby świętować z Wami Nowy Rok!

132. Mówi się, że “wszystko jest zabawą i grą, dopóki Mikołaj nie sprawdzi listy niegrzecznych…”. Miejmy nadzieję, że w tym roku nie zwracał na nas szczególnej uwagi! Dzięki za bycie tak wspaniałym przyjacielem, miło było spędzić z Tobą czas przez ten rok. Życzymy wspaniałego roku 2023!

133. Ja: “Chcę mieć magicznego jednorożca na Gwiazdkę”.

134. Mikołaj: “Bądź realistą”.

135. Ja: “Dobrze. Chcę mieć 5 minut dla siebie każdego dnia, żeby wypić gorącą kawę i wysikać się w spokoju”.

136. Mikołaj: “Jakiego koloru jednorożca byś chciał?”.

137. To sprawiło, że pomyślałam o nas! Dziękuję Ci za to, że w tym roku byłaś tak wspaniałą przyjaciółką i wsparciem. Życzę Ci, abyś w nadchodzącym roku miała więcej snu i czasu dla siebie. Wesołych Świąt!

138. Święta Bożego Narodzenia są wyjątkowe, gdy spędza się je z bliskimi, a ja mam to szczęście, że mogę je spędzić z Wami! Dziękuję za przyjęcie nas do swojego domu w te święta i sprawienie, że poczuliśmy się tak wyjątkowo. Wesołych Świąt!

139. Niech te Święta Bożego Narodzenia przyniosą Ci wiele radości i szczęścia, a Nowy Rok niech będzie wesoły i pogodny. Dziękuję, że jesteś tak wspaniałą przyjaciółką!

140. Hurra, są święta! Mam nadzieję, że mieliście wspaniałe Święta, a ja nie mogę się doczekać, aby świętować z Wami Nowy Rok!

141. Niech okres świąteczny wypełni Twój dom radością, Twoje serce miłością, a Twoje życie śmiechem. A Nowy Rok niech będzie pełen przygód i zabawy! Zasługujecie na to!

142. Życzę Wam wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, abyście mogli tworzyć wyjątkowe wspomnienia z Waszą piękną rodziną. Z wielką miłością od [wstaw nazwę rodziny].

143. Życzymy Wam wesołych świąt i wspaniałego Nowego Roku. Najlepsze życzenia od [wstaw nazwę rodziny].

144. Życzę Wam pokoju, miłości i radości w te Święta Bożego Narodzenia i przez cały rok 2023. Z miłością od [wstawić nazwę rodziny].

145. Wesołych Świąt! I najlepsze życzenia zdrowego, szczęśliwego i spokojnego Nowego Roku. Z wyrazami miłości od [wstawić nazwę rodziny].

146. Najserdeczniejsze życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wspaniałego Nowego Roku. Dziękuję za bycie tak wspaniałym przyjacielem.

147. Życzymy Wam wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

148. W te Święta Bożego Narodzenia, obyście otrzymali wszystko, czego pragniecie i potrzebujecie, aby wypełnić swój dom i życie spokojem i błogością. Życzę Ci Nowego Roku pełnego obietnic i nowych możliwości!

149. Duch Bożego Narodzenia jest jasny i magiczny. Kiedy zaczniesz go odczuwać, oczaruje cię nadzieją i cudownością, które trwają dłużej niż tylko okres świąteczny.

Życzenia Wesołych Świąt dla kolegów i szefa

Okres świąteczny to dobry czas, aby życzyć współpracownikom i szefowi wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku, a także podziękować im za wszystko, co wydarzyło się w roku bieżącym. Te wiadomości to tylko punkt wyjścia, ale można je jeszcze bardziej spersonalizować, np. podziękować współpracownikowi za wsparcie podczas dużego projektu w pracy lub w podobny sposób.

150. Gratulujemy wspaniałego roku i składamy serdeczne życzenia Tobie i Twojej rodzinie w okresie świątecznym.

151. Niech Wasze serca i domy wypełnią się radością, jaką niesie ze sobą okres świąteczny. Wznieśmy toast za Wesołych Świąt i pomyślności w Nowym Roku!

152. Wesołych Świąt! Cieszcie się wolnym czasem i do zobaczenia w nowym roku.

153. Tak ciężko pracowaliście w tym okresie świątecznym, dziękuję za wszystkie wasze wysiłki! Trzymajcie się i cieszcie się magią świąt!

154. Doceniam Wasze przewodnictwo i wsparcie w minionym roku. Mam nadzieję, że w czasie świąt będziecie mieli okazję odpocząć i spędzić czas z bliskimi.

155. Wesołych Świąt! I najlepsze życzenia zdrowego, szczęśliwego i spokojnego Nowego Roku.

156. Niech okres świąteczny zakończy obecny rok w pogodnym nastroju i otworzy drogę do świeżego i jasnego Nowego Roku. Wesołych Świąt!

157. Najserdeczniejsze życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wspaniałego Nowego Roku.

158. Najlepsze życzenia z okazji świąt oraz zdrowia i szczęścia w nadchodzącym roku.

159. Życzymy Państwu radosnych świąt oraz szczęśliwego i spokojnego Nowego Roku.

160. Pozdrowienia z okazji sezonu i najlepsze życzenia na Nowy Rok!

161. Wesołych Świąt od nas wszystkich w [wstaw nazwę firmy]. Życzymy Państwu udanych świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

162. Jesteście naprawdę niesamowici i pracujecie tak ciężko, dziękuję za wszystkie wasze wysiłki w tym roku. Życzę Wam udanego okresu świątecznego!

163. Wiele z krótkich życzeń świątecznych sprawdza się również w przypadku kolegów.

164. Życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Wiadomości tekstowe

165. Wesołych Świąt! Powiedz [imię i nazwisko członków rodziny], żeby mieli wspaniałe święta!

166. Życzę Tobie i Twojej rodzinie wspaniałego okresu świątecznego. Dużo miłości.

167. Wszystkiego najlepszego! Mam nadzieję, że Twoje święta nie będą męczące. Cieszcie się czasem relaksu!

168. Życzymy Wam radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych.

169. Może nie będziemy razem w czasie świąt, ale jestem z Wami duchem. Wesołych Świąt, tęsknię za Tobą.

170. Wszystkiego najlepszego z okazji świąt i do zobaczenia w nowym roku!

171. Wesołych Świąt! Znajdźmy trochę czasu, aby spotkać się na drinka przed końcem świąt.

172. Myśląc o Was w tym zimowym okresie, mam nadzieję, że spędzicie wspaniałe ferie.

173. Wszystkiego najlepszego z okazji świąt, od naszej rodziny dla Was.

174. Życzę Wam szczęścia i zdrowia w te Święta Bożego Narodzenia.

175. Trochę więcej blasku, trochę mniej stresu. W te Święta Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkiego, co najlepsze.

Dzielenie się radością Bożego Narodzenia ze wszystkimi jest pięknym i cennym doświadczeniem. Wraz z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia odliczamy czas do nowego roku. Jest to sezon wypełniony radością i pielęgnowaniem ducha bycia z bliskimi.

Leave a Comment